Paaiškėjo, kas „Eurovizijoje“ atstovaus Ukrainai, tai – su Monika Liu dainavęs duetas: išgirskite

Alyona Alyona ir Jerry Heil / Eurovision.tv nuotr.
Alyona Alyona ir Jerry Heil / Eurovision.tv nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-02-04 21:34
AA

Ukrainos „Eurovizijos“ atrankoje „Vidbir 2024“ triumfavo Alyona Alyona ir Jerry Heil. Švedijoje skambės jų daina „Teresa & Maria“.

Ukrainoje savaitgalį praūžė „Eurovizijos“ atrankos „Vidbir 2024“ finalas.

Dėl saugumo laida buvo įrašyta dar penktadienį, o parodyta šeštadienį. Visgi tądien susidurta su techniniais nesklandumais – žiūrovams nepavyko atiduoti balsų už savo favoritus.

Remiantis „Vidbir“ taisyklėmis, tokiu atveju rezultatą gali nulemti komisijos balsavimas. Visgi žiuri narė Jamala pabrėžė, kad komisija tam nepritaria.

Dėl šios priežasties žiūrovų balsavimas buvo pratęstas ir tęsėsi visą sekmadienį.

Galiausiai paaiškėjo, kad didžiojoje „Eurovizijoje“, kuri vyks gegužę Švedijos mieste Malmėje, Ukrainai atstovaus Alyona Alyona ir Jerry Heil su daina „Teresa & Maria“. Jos užėmė antrą vietą pagal komisijos balsus, bet buvo pirmos pagal žiūrovų balsavimą.

Išgirskite Ukrainos eurovizinę dainą:

Alyona Alyona anksčiau dirbo vaikų darželio auklėtoja netoli Kyjivo, kol 2018 metų spalį jos muzikinis vaizdo klipas „Rybky“ staiga išpopuliarėjo. Dar po metų jos albumas „Pushka“ muzikos apdovanojimuose „Yuna“ buvo pripažintas geriausiu metų albumu. Alyona Alyona sulaukė pripažinimo dėl savo repo, be to, yra dirbusi kartu su buvusiais Ukrainos „Eurovizijos“ nugalėtojais – Jamala ir „Kalush Orchestra“.

Jerry Heil anksčiau jau du kartus dalyvavo Ukrainos „Eurovizijos“ atrankoje „Vidbir“. Laimę ji mėgino su dainomis „Vegan“ ir „When God Shut The Door“, tąkart užėmė trečią vietą.

2022 metais duetas išleido dainą „Dai Boh“ su Lietuvos atstove „Eurovizijoje“ Monika Liu.