Paaiškėjo, kelinta Monika Linkytė liko „Eurovizijos“ pusfinalyje: kurios šalys mus jame palaikė?

Monika Linkytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Monika Linkytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-14 04:10
AA

„Eurovizijos“ finalo naktį sužinojome ne tik šių metų laimėtoją ir mūsų atstovės rezultatą. Konkurso organizatoriai taip pat atskleidė, kurią vietą Monika Linkytė užėmė pusfinalyje.

Lemtingąją „Eurovizijos“ naktį paaiškėjo ne tik finalo rezultatai, bet ir tai, kiek ir kurios šalys Lietuvai balus šiais metais skyrė pusfinalyje. Taip pat atskleista, kelinta pusfinalyje liko mūsų šalies atstovė.

Monika Linkytė / „Scanpix“ nuotr.

Tiesa, šiemet komisija pusfinaliuose nebalsavo. Kurių šalių atstovai pateko į finalą, šįsyk nulėmė tik žiūrovų balsai.

Kaip skelbiama oficialiame „Eurovizijos“ puslapyje Eurovision.tv, Monika Linkytė antrajame pusfinalyje pelniusi 106 žiūrovų balus užėmė 4 vietą.

Žiūrovų balai Lietuvos atstovei Monikai Linkytei pusfinalyje susidėliojo taip: Jungtinė Karalystė (12), San Marinas (12), Ukraina (10), Sakartvelas (10), Estija (10), Kipras (8), Australija (6), Lenkija (6), Belgija (5), Austrija (5), Ispanija (5), Danija (5), Albanija (5), Islandija (4), Slovėnija (2), Rumunija (1).

Kurios šalys ir kaip „Eurovizijos“ pusfinalyje balsavo už Moniką Linkytę / Eurovision.tv

Primename, kad naktį iš šeštadienio į sekmadienį Jungtinės Karalystės mieste Liverpulyje vykusio finalo metu paskelbta 2023-iųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja – ja tapo Švedijos atstovė Loreen su daina „Tattoo“. Tuo metu Lietuvos atstovė Monika Linkytė su kūriniu „Stay“ finale pelnė 11 vietą.

Monika Linkytė „Eurovizijos“ finale (8 nuotr.)
+2
2023-iųjų „Eurovizijos“ finalas Liverpulyje (163 nuotr.)
+157
Stebėti „Eurovizijos“ finalo rinkosi pasipuošę gerbėjai (56 nuotr.)
+50