Pamatykite: Ivetos Lukošiūtės ir jos sūnelio šokis, apžavėjęs amerikiečius

Iveta Lukošiūtė su mylimuoju Jevgenijumi ir jųdviejų sūnumi Vidu
Iveta Lukošiūtė su mylimuoju Jevgenijumi ir jųdviejų sūnumi Vidu
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-13 17:31
AA

Buvusi „Žuvėdros“ šokėja Iveta Lukošiūtė (35 m.) šoka visada, net išėjusi su pusės metukų sūnumi Vidu pasivaikščioti. Amerikoje gyvenanti Iveta pasidalijo žavingu savo ir sūnaus šokiu tiesiai iš Bourbon gatvės, esančios Naujajame Orleane.

„Įprastinis pasivaikščiojimas Bourbon gatve“, – dalydamasi vaizdo įrašu rašė I. Lukošiūtė.

Tačiau nieko čia nebuvo kasdieniško! Gatvėje gyvai grojo orkestras, o žmonės rinkosi kuo arčiau jo. Išgirdusi muziką profesionali šokėja ėmė judėti pagal ritmą, o šoko ji kartu su... vežimėlyje sėdinčiu sūneliu.

Iveta atrodė taip žaviai, kad mobiliaisiais telefonais orkestrą filmavę praeiviai ėmė filmuoti ne muzikantus, o šokančią mamą.

„Norėčiau aš taip atrodyti eidama gatve“, – vaizdo įrašą komentavo Ivetos gerbėja Lori.

Žmonės.lt primena, kad I.Lukošiūtės pirmagimis Vidas gimė praėjusių metų rugsėjo 24-ąją. Sūnaus lietuvė susilaukė kartu su mylimuoju ukrainiečiu menininku Jevgenijumi Raytsesu.

Per interviu TV laidai „Bus visko“ šokėja atviravo, kad su mylimuoju susipažino internetinių pažinčių svetainėje. Iveta taip pat pasakojo, kad niekada nenorėjo būti karjeriste, o šeima jai – didžiausia vertybė.

„Niekada nenorėjau vyro iš šou pasaulio, šie žmonės pernelyg narciziški ir besirūpinantys daugiau savimi, nei žmonėmis esančiais aplink. Norėjau paprasto, mylinčio, gero vyro“, – sakė vyrų dėmesio nestokojanti gražuolė.

Iveta Lukošiūtė su sūnumi (13 nuotr.)
+7