Netrukus gimdysianti šokėja Iveta Lukošiūtė mylimąjį sutiko pažinčių svetainėje

Iveta Lukošiūtė su mylimuoju / Asmeninė nuotr.
Iveta Lukošiūtė su mylimuoju / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-09 17:53
AA

Rugsėjo 17-ąją Amerikoje gyvenanti šokėja Iveta Lukošiūtė (36) turėtų susilaukti pirmagimio berniuko. Būsimoji mama papasakojo, kaip pasikeitė gyvenimas tapus nėščiąja ir kokiomis nuotaikomis ji dabar gyvena.

Interviu TV laidai „Bus visko“ davusi garsi šokėja atvirauja, kad niekada nenorėjo būti karjeriste, o šeima jai – didžiausia vertybė.

„Pažįstu ne vieną šokėją, kuris paaukojo šeimą dėl karjeros, tačiau, kai biologinis laikrodis perlipa ribą, kuomet gimdyti vaikus tampa per vėlu, dauguma jų gailisi. Aš niekada nenorėjau būti viena iš jų. Visada žinojau, kad turėsiu vaikų“ – kalbėjo sportinių šokių čempionė.

Po daugiau nei dešimt metų trukusių santykių su šokių partneriu Ghermanu Mustucu, moteris kurį laiką buvo vieniša. Dalyvavo populiariausiuose pasaulio televizijos projektuose, žiniasklaida gražuolę ne kartą poravo su garsiais vyrais, tačiau pati Iveta teigia, kad su įžymybe gyventi nei už ką nenorėtų.

Iveta Lukošiūtė su mylimuoju / Asmeninė nuotr.

„Niekada nenorėjau vyro iš šou pasaulio, šie žmonės pernelyg narciziški ir besirūpinantys daugiau savimi, nei žmonėmis esančiais aplink. Norėjau paprasto, mylinčio, gero vyro“, – sako vyrų dėmesio nestokojanti gražuolė.

Iveta kiekvieną savaitę skraido iš vieno Amerikos galo į kitą. Moteris sako, kad susipažinti su naujais žmonėmis, kurie nepriklausytų tavo darbo aplinkai, labai sunku, o tikslas sukurti šeimą gali tapti tikru iššūkiu. Ji nusprendė išbandyti internetines pažintis ir nenusivylė, ten sutiko savo sielos draugą. Nuo pažinties neprabėgus nei metams, pora susilauks berniuko.

Iveta Lukošiūtė su mylimuoju / Asmeninė nuotr.

„Tai buvo planuotas vaikas, tik aš nesitikėjau, kad pavyks iš pirmo karto. Mes šventėme naujuosius Tampoje ir aš sakau, davai susilaukiam vaiko, jis sako davai ir mes tai padarėme. Vaikelis buvo pradėtas per Naujuosius metus“, – džiaugsmo neslepia būsimoji mamytė.

Kas garsios šokėjos vyras ir kaip Ivetai sekasi susitvarkyti su pasikeitusiu gyvenimo, būdu žiūrėkite šeštadienį laidoje „Bus visko“ 16.40 val. per LNK.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šokėjos Ivetos Lukošiūtės gyvenime – permainos: laukiasi pirmagimio

Iveta Lukošiūtė su mylimuoju / Asmeninė nuotr.