Paris Hilton paskelbė netikėtą žinią – tapo mama: vaiką pagimdė surogatinė motina

Paris Hilton ir Carteris Reumas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vakarėlių liūtė, realybės šou žvaigždė Paris Hilton (41) ir vyras Carteris Reumas tapo tėvais. Pora susilaukė pirmagimio.

Turtinga paveldėtoja, verslininkė ir žiniasklaidos veikėja bei jos vyras Carteris Reumas neseniai susilaukė savo pirmojo bendro kūdikio – sūnaus, kurį pagimdė surogatinė motina, patvirtina „People“.

„Visada svajojau būti mama ir esu labai laiminga, kad su Carteriu radome vienas kitą, – išskirtinai minėtam portalui pasakoja naujoji mama. – Mes taip džiaugiamės galėdami kartu kurti šeimą, o mūsų širdys sprogsta iš meilės mūsų berniukui.“

Šią naujieną Paris paskelbė ir savo instagrame. „Tu jau esi mylimas be žodžių“, – rašė ji.

Primename, kad, kaip rašoma pagesix.com, pora apie šeimos sukūrimą atviriau kalbėjo nuo sausio mėnesio, kai atskleidė, kad Paris buvo atliktos dirbtinio apvaisinimo procedūros.

„Jis yra mano svajonių vyras. Mes nuolat kalbame apie (vestuvių planavimą) ir planuojame savo kūdikio vardus ir visa kita“, – viename iš interviu kalbėjo P.Hilton.

Visgi naujienų portalui bandžius susisiekti su moters atstovu spaudai, šis atsisakė komentuoti.

Paris Hilton ir Carteris Reumas susituokė praėjusių metų lapkritį. Vestuvių ceremonija įvyko jos velionio senelio Bel Airo dvare. Šventė vyko tris dienas, o per šį laikotarpį žvaigždė planavo pakeisti 10 suknelių.

Paskelbdama apie prasidėjusias vestuves, modelis socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje vilki baltą nuotakos suknelę ir veliumą.

„Mano amžinybė prasideda šiandien“, – rašė P.Hilton.

Paris Hilton mylimasis – verslininkas, kuris savo karjerą vysto Los Andžele.

Čikagoje jis baigė Kolumbijos universitetą, vėliau įsidarbino įmonėje „Goldman Sachs“, kur ir pradėjo savo sėkmingą karjerą. Netrukus Carteris įkūrė angelų investicinę įmonę „M13 Ventures“ ir šiuo metu yra itin sėkmingas JAV verslininkas.

Skaitykite daugiau