Rihanna pristatė pirmą dainą po vaiko gimimo: su A$AP Rocky žengė raudonu kilimu

Rihanna ir A$AP Rocky / „Scanpix“ nuotr.
Rihanna ir A$AP Rocky / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-28 18:18
AA

Rihannos gerbėjai pagaliau sulaukė – jų dievaitė pristatė naują dainą „Lift Me Up“ iš filmo „Juodoji pantera: Wakanda Amžiams“. Šis kūrinys yra pirmas po beveik 7 metus trukusios Rihannos tylos.

Devyniskart „Grammy“ apdovanojimus laimėjusi Rihanna, penktadienio vidurnaktį išleido naują dainą „Lift Me Up“. Tai – pirmasis kūrinys nuo 2016 m. albumo „Anti“.

Daina skamba filme „Juodoji pantera: Wakanda Amžiams“ ir yra duoklė mirusiam aktoriui Chadwickui Bosemanui, „Juodosios panteros“ žvaigždei, kuris mirė nuo storosios žarnos vėžio 2020 m. rugpjūtį, būdamas 43 metų.

Rihanna ir A$AP Rocky / „Scanpix“ nuotr.

„Pasikalbėjusi su Ryanu ir išgirdusi jo filmo ir dainos kryptį, norėjau parašyti kažką, kas vaizduotų šiltą visų žmonių, kurių netekau savo gyvenime, apkabinimą. Bandžiau įsivaizduoti, koks būtų jausmas, jei dabar galėčiau jiems dainuoti ir išreikšti, kaip man jų trūksta“, – pranešime spaudai sakė dainininkė Tems, kuri kūrinį parašė kartu su Rihanna, Ludwigu Göranssonu ir režisieriumi Ryanu Coogleriu.

„Rihanna buvo mano įkvėpėja, todėl girdėti, kaip ji perteikia šią dainą, yra didelė garbė.“

Savaitės pradžioje Rihanna kelis kartus pranešė apie šį kūrinį, o ketvirtadienį paskelbė jo išleidimo datą kartu su juodai baltu portretu.

Likus kelioms dienoms iki dainos išleidimo ji su mylimuoju A$AP Rocky išėjo į pasimatymą ir apsilankė „Juodoji pantera: Wakanda Forever“ premjeroje Los Andžele.

Tai buvo pirmasis poros pasirodymas ant raudonojo kilimo po to, kai gegužę jie susilaukė pirmo bendro vaiko – sūnaus.

Įvertinkite:

Rihannos gerbėjai „Lift Me Up“ kūrinio laukė jau seniai. Jie negirdėjo jokios naujos jos muzikos nuo aštuntojo studijinio albumo „Anti“.

Vis dėlto 2020 m. ji pasirodė PARTYNEXTDOOR dainoje „Believe It“, taip pat 2017 m. sudainavo N.E.R.D. dainoje „Lemon“.

Rihanna ir A$AP Rocky filmo „Juodoji pantera: Wakanda Amžiams“ premjeroje (10 nuotr.)
+4