Paskelbta daugiau detalių apie atsisveikinimą su A.Jagelavičiūte: gedintiems – vienas prašymas

Agnė Jagelavičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atsisveikinimas su trečiadienį mirusia stiliste, nuomonės formuotoja Agne Jagelavičiūte vyks po Naujųjų metų. Jos bičiulis Saugirdas Vaitulionis penktadienį patikslino, kada tiksliai ir kaip bus galima pagerbti jos atminimą.

„Dėl atsisveikinimo su Agne.

Laikas: Atsisveikinti bus galima Olandų laidojimo namuose

Sausio 2 d. nuo 12:00 iki 20:00 val.

Sausio 3 d. nuo 9:00 iki 11:00 val.

Gėlės: Vienas baltas rožės žiedas“, – socialiniuose tinkluose rašė Saugirdas Vaitulionis.

Trečiadienio pavakarę jis pranešė, kad Agnės Jagelavičiūtės laidotuvės vyks sausio 3 d. Kaune, Karmėlavos kapinėse.

Žmonės.lt primena, kad apie A.Jagelavičiūtės mirtį pranešta trečiadienį. Jai buvo 42-eji. S.Vaitulionis atskleidė, nuo ko mirė žinoma stilistė.

„Prašau gerbti Agnės šeimos privatumą, turėti kruopelę žmogiškumo ir nustoti spekuliuoti kliedesiais. Agnė mirė nuo plaučių uždegimo komplikacijų“, – rašė S.Vaitulionis.

Agnė Jagelavičiūtė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

A.Jagelavičiūtė buvo stilistė, rūbų dizainerė, žurnalų „Aš ikona“ ir ,,L'Officiel“ redaktorė, televizijos laidų vedėja, knygų autorė.

Agnė gimė 1980 m. spalio 7 d. Kaune. 1986–1998 m. mokėsi Kauno Aušros gimnazijoje. Vėliau baigė Vilniaus dizaino kolegijos drabužių dizaino studijas, o Vilniaus dailės akademijoje apsigynė tapybos bakalauro diplomą.

A.Jagelavičiūtė išgarsėjo realybės šou „Akvariumas“, dar būdama antro kurso studente. Vėliau dirbo „TV pagalbos“ komandoje. Buvo ne vienos televizijos laidų vedėja. Įkūrė stiliaus platformą „StiliuSOS“.

Buvo dukart ištekėjusi. Pirmas vyras – Vytautas Martinaitis, antras – Mantas Volkus, su kuriuo susituokė 2013 metų gruodį ir susilaukė sūnaus Leono. Pora išsiskyrė 2019 metais.

Agnės Jagelavičiūtės gyvenimo akimirkos (78 nuotr.)
+72

Skaitykite daugiau