Paskelbtas filmo apie princą Harry ir Meghan Markle anonsas: tokių jų dar niekas nematė

Princas Harry ir Meghan Markle / Stop kadrai
Princas Harry ir Meghan Markle / Stop kadrai
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-02 12:10
AA

Ketvirtadienį „Netflix“ paskelbė pirmąjį būsimo dokumentinio filmo apie Sasekso hercogus – princą Harry ir Meghan Markle – anonsą. Dokumentika pavadinimu „Harry & Meghan“ atskleis poros meilės istorijos pakilimus ir nuosmukius, tad anonse matomi hercogai – tokie tikri, kokių dar niekas niekada nematė.

Dokumentinio šešių dalių serialo „Harry & Meghan“ anonsas tarsi pro rakto skylutę leidžia žvilgtelėti į asmeninį princo Harry ir Meghan Markle gyvenimą. Trumpame vaizdo įraše matomi intymūs, dar niekam nematyti kadrai iš 2018 m. vykusio vestuvių pokylio, kelionės į Afriką ir Meghan nėštumo laikotarpio.

Be džiaugsmo akimirkų, anonse parodomi ir sunkumai, su kuriais Sasekso hercogai kovojo atsidūrę karališkojo dėmesio centre. Matoma, kaip Meghan šluostosi ašaras, įtrauktas ir kadras iš 2019 m. Tautų Sandraugos dienos ceremonijos, kurios metu tarp poros ir karališkosios šeimos bei žiniasklaidos tvyrojo įtampa.

Serialo anonsas:

Anonse princas Harry ir Meghan Markle atskleidė, kodėl nusprendė taip atvirai papasakosi savo istoriją.

„Niekas nemato to, kas vyksta už uždarų durų, – sako Harry. – Turėjau padaryti viską, ką galėjau, kad apsaugočiau savo šeimą“.

„Kai statymai tokie dideli, ar nėra prasmingiau išgirsti mūsų istoriją iš mūsų pačių?“, – pridūrė Meghan.

Princas Harry ir Meghan Markle / Stop kadras

Pasak „Netflix“, seriale tyrinėjamos jų slaptos, ankstyvosios pažinties dienos ir iššūkiai, dėl kurių pora jautėsi priversta pasitraukti iš karališkųjų pareigų. Į dokumentiką įtraukti Sasekso hercogų draugų ir istorikų, aptariančių šiandieninę Didžiosios Britanijos situaciją ir karališkosios šeimos santykius su spauda, komentarai. Pakalbinti ir šeimos nariai, iš kurių dauguma niekada anksčiau viešai nekalbėjo apie tai, ką matė,

„Serialas ne tik nušviečia vienos poros meilės istoriją, bet ir piešia pasaulio bei to, kaip mes elgiamės vieni su kitais, paveikslą“, – sakė jo kūrėjai.

Dokumentikos autorė – „Oskarui“ nominuota režisierė Liz Garbus, jau anksčiau kūrusi filmus apie garsenybes. Daugiametę sutartį su „Netflix“ Meghan Markle ir princas Harry pasirašė 2020 m. rugsėjį.