Biografas: princas Harry ir Meghan savo nauja nuotrauka siekė „pažeminti karališką šeimą“

Karalius Charlesas II, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine, Meghan Markle ir princas Harry / Chriso Jacksono ir Misano Harrimano nuotr.
Karalius Charlesas II, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine, Meghan Markle ir princas Harry / Chriso Jacksono ir Misano Harrimano nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-06 16:50
AA

Praėjus vos porai dienų po naujo JK karališkosios šeimos portreto paviešinimo, kuriame pozuoja karalius Charlesas III su žmona karaliene konsorte Camilla ir sosto įpėdinis Velso princas Williamas su žmona Catherine, pasirodė ir kita, ne mažiau svarbi nuotrauka. Joje – vizito Didžiojoje Britanijoje metu padarytas Meghan Markle ir princo Harry portretas. Vis tik jis, anot karališkosios šeimos biografo Tomo Bowerio, nėra visai nekaltas.

Pirmadienį fotografas Misanas Harrimanas paskelbė dvi nuotraukas, darytas per Sasekso hercogų kelionę į Jungtinę Karalystę prieš pat karalienės mirtį rugsėjo 8-ąją. Abiejose nuotraukose pora stovi laikydamasi už rankų.

Biografas Tomas Boweris, parašęs knygą „Kerštas: Meghan, Harry ir karas tarp Vindzorų“, išskirtiniame interviu leidiniui „Page Six“ sakė, kad „visiškai tiki“, jog Sasekso hercogai savo naujausius portretus išleido norėdami pažeminti karališkąją šeimą.

„Visa tai reiškia, kad dabar mes grįžtame kurti Meghan prekės ženklo, ir knygos, ir „Netflix“ serialo, ir tinklalaidės, – sakė jis. – Viskas yra pinigai ir, jų naudai, jie septynias dienas laidotuvių laikotarpiu praleido visuomenės akiratyje ir buvo filmuojami kiekvieną dieną.“

T.Boweris tai palygino su Sasekso hercogų pasirodymu per karalienės Platininio jubiliejaus iškilmes, kai poros beveik nesimatė.

„Jie buvo nustumti prie lango viršuje ir jų beveik nesimatė“, – sakė jis, išryškinęs kontrastrą su karalienės Elizabeth II laidotuvėmis, kur princas Harry ir Meghan Markle „buvo dėmesio centre“.

„Žinote, ji iš tikrųjų turi vieną interesą, o aukos yra karališkoji šeima, kas, jos nuomone, yra puiku“, – įsitikinęs T.Boweris.

Sasekso hercogų nuotraukos pasirodė praėjus dviem dienoms po to, kai Didžiosios Britanijos karališkoji šeima paviešino naują karaliaus Charleso III, karalienės konsortės Camilos ir Velso princo bei princesės nuotrauką.

Naujame portrete keturių karališkosios šeimos narių juodi drabužiai išduoda apie gedulą.

Pasirodo, kad nuotrauka daryta rugsėjo 18 d., Bakingamo rūmuose, kur vyko pasaulio lyderių ir vadovų priėmimas, naktį prieš karalienės Elizabeth II laidotuves.

Regis, gedėti nebuvo kada. Karališkosios šeimos nariams prieš pat laidotuves teko ne tik bendrauti su atvykusiais svečiais, bet su šypsenomis pozuoti prieš kamerą. Pozityvūs veidai turėjo simbolizuoti monarchijos tęstinumą.

Karalius Charlesas II, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine / Chriso Jacksono nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Jungtinės Karalystės Sosto paveldėjimo taryba rugsėjo 10 d. per istorinę ceremoniją oficialiai paskelbė Charlesą III, vyriausiąjį velionės monarchės Elizabeth II sūnų, naujuoju karaliumi. Jo žmonai Camillai atiteko karalienės konsortės titulas.

73 metų Charlesas III oficialiai davė priesaiką kaip naujasis karalius, pareiškęs, jog „puikiai suvokia suvereno pareigas ir didžiulę atsakomybę“.

Tiesa, naujas karališkasis titulas atiteko ne tik Charlesui III. Mirus karalienei Elizabeth II, o Charlesui (ankstesniam Velso princu) tapus karaliumi, princas Williamas tapo Velso princu, o jo žmona Catherine Velso princese.

Laukiančiuosius eilėje prie Elizabeth II karsto aplankė karalius Charlesas III ir princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis Williamas ir jo žmona Catherine antradienį pirmą kartą po to, kai tapo Velso princu ir princese, apsilankė Velse.

Pasveikinti karališkosios poros prie Holihedo prieplaukos Anglesio saloje prie Velso šiaurės vakarų pakrantės susirinko gausios minios žmonių.

„Nuostabu, kad Charlesas III jiems suteikė šį titulą. Vaikystėje jis visada buvo vadinamas Williamu iš Velso. Jie labai tam tinka, nes gyveno Anglesyje ir žino viską apie Velsą“, – „People“ sakė 65 metų vietos gyventoja Sarah East.

80 metų Pauline Bushrod, kuri taip pat buvo minioje, kalbėjo: „Puiku, kad jie čia atvyko. Mūsų būsimi karalius ir karalienė.“

Fotogalerijos:

Karolis III oficialiai paskelbtas Jungtinės Karalystės karaliumi (61 nuotr.)
+55
Sasekso hercogai princas Harry su Meghan Markle ir Velso princas Williamas su Velso princese Catherine apsilankė Vindzore (23 nuotr.)
+17
Laukiančiuosius eilėje prie Elžbietos II karsto aplankė karalius Karolis III ir princas Williamas (16 nuotr.)
+10
Princas Williamas ir Catherine Middleton pirmą kartą po sosto paveldėjimo lankėsi Velse (12 nuotr.)
+6