Patyčias dėl raudonų plaukų kentusi Jessica Gagen karūnuota „Mis Anglija 2022“: pateko į istoriją

Jessica Gagen vaikystėje ir dabar / „Scanpix“ nuotr.
Jessica Gagen vaikystėje ir dabar / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-29 13:01
AA

Bene visiems vaikams sunku lankyti mokyklą, tačiau kai kurie susiduria ir su problemomis. Ypač atrodantys unikaliai – jie dažniausiai sulaukia neigiamo dėmesio ar net patyčių. Pavyzdžiui, „Mis Anglija 2022“ tapusi Jessica Gagen (27), gali pasidalinti tokia patirtimi, nes ji puikiai supranta, koks jausmas patirti patyčias dėl savo išvaizdos.

„Mis Anglija 2022“ tituluota Jessica Gagen yra aerokosminės inžinerijos studentė ir modelis. Ji neseniai papasakojo apie skaudų savo gyvenimo laikotarpį. Ši istorija sukrėtė daugelį.

Kai mokėsi vidurinėje, kitiems užkliuvo jos raudoni plaukai. Jessicą pravardžiavo, ant jos spaudė ir mėtė daiktus į galvą. Tačiau šis skaudus laikas – jau praeityje. Dabar ji tapo pirmąja moterimi raudonais plaukais, laimėjusia „Mis Anglija“ karūną.

„Dėl praeities įvykių buvau gana nusiminusi. Tai neįtikėtinai asmeniška istorija, kurią sąmoningai vengiau iškelti į viešumą didžiąją dalį savo paauglystės ir suaugusiojo gyvenimo, – paaiškino ji instagramo įraše. – Nes tai yra kažkas, kas mane vis dar skaudina, apie ką man sunku kalbėti ir ką visada norėjau pamiršti, todėl pamatyti, kaip tai išpublikuota naujienose, buvo stiprus smūgis.“

Nepaisant pradinio nuogąstavimo, J.Gagen suprato, kad dalijimasis savo istorija – tai būdas įgalinti kitus, kurie galbūt susiduria su kažkuo panašiu.

„Jei tai atsitiko jums, išgirskite mane sakant, kad tunelio gale yra šviesa, – siūlo ji. – Tas, kas vyksta dabar, dar nereiškia, jog vyks visą likusį gyvenimą! Baigusi vidurinę mokyklą aš suklestėjau, mane supo nuostabūs žmonės, gavau puikius pažymius ir nuosekliai sportavau – jūs galite tą patį! Vienas blogas skyrius nebūtinai turi tęstis visą likusią knygą. Skaitykite toliau.“

Jessica Gagen buvo karūnuota „Mis Anglija 2022“ po to, kai tarp 30 kitų dalyvių užėmė aukščiausią vietą. Ji yra pirmoji tituluota raudonplaukė per 94 metus trukusią „Mis Anglija“ istoriją ir dabar savo šalies vardu varžysis „Mis Pasaulis“ konkurse.

Jessica Gagen tapo „Mis Anglija 2022“ (14 nuotr.)
+8