Paula Poderytė ir Sezzy dukrai Alisai surengė pasakišką gimtadienį: „Buvo kaip niekad ypatingas“

Paulos Poderytės ir Sezero Sayliko dukros gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dizainerės Paulos Poderytės ir reperio Sezero Sayliko-Sezzy šeimoje įvyko smagi švente – poros dukrai Alisai suėjo treji. Šia proga tėveliai mažylei surengė nepamirštamą gimtadienį, kuriam ruošėsi net du mėnesius. „Palepinti Alisą gražiu gimtadieniu ir jį planuoti – man vienas malonumas“, – šypsosi mergaitės mama Paula.

P.Poderytės ir Sezzy dukros Alisos trečiasis gimtadienis vasario 28-ąją išties buvo pasakiškas – mergaitė mėgavosi filmuko „Sing“ įkvėpta gimimo dienos švente. Anot Paulos, dukra kiekvienais metais pati pakužda gimtadienio temą, tad ilgai dvejoti, kokia švente nudžiuginti mažylę neteko.

„Dukra yra labai muzikali, aktyvi, mėgsta šokti ir visas šio filmuko dainas pusę metų dainavo, šoko, kūrė pasirodymus, todėl nebuvo dvejonių, kad šio gimtadienio tema bus tokia“, – portalui Žmonės.lt atskleidžia P.Poderytė.

Paulos Poderytės ir Sezero Sayliko dukros gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.

P.Poderytė šypsosi – trečiąjį gimtadienį sutikusi Alisa pati nusprendė ne tik tai, kokia bus gimimo dienos tema. Anot pašnekovės, šventės metu Alisa vilkėjo savo pačios modeliuotą suknelę.

„Dėl to man šis gimtadienis tapo tik dar ypatingesnis. Kiekvienas metais kuriu ir siuvu jai suknelę, o šiemet ji pati rinkosi medžiagą, kokio ilgio, pūstumo norės... Buvo labai smagus procesas, – dalijasi Paula. – Mes su vyru taip pat šiemet prisiderinome spalviškai prie gimtadienio temos spalvų, o Alisa buvo dėmesio centre su savo žėrinčia suknele.“

Paulos Poderytės ir Sezero Sayliko dukros gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.

P.Poderytė pasakoja, kad ypatingą dukros gimtadienio šventę organizavo du mėnesius. Moteris ne tik pati planavo kiekvieną smulkmeną, bet ir kreipėsi į švenčių dekoratorę.

„Šventės dekoru rūpinosi ir labai padėjo jau trečius metus iš eilės patikima ir puiki dekoratorė „Tumi Decor“, be kurios savo švenčių jau neįsivaizduojame“, – atvirauja dizainerė.

Paulos Poderytės ir Sezero Sayliko dukros gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, mažajai Alisai buvo ne tik sukurta šventinė pasaka, bet ir „užkurtos“ linksmybės – gimtadienio metu vaikus džiugino animatorius, tad, anot Paulos, mažyliams veiklų tikrai netrūko!

„Savo šventei pasirinkome šuniuką patrulį Skye. Vaikai šoko, darėsi tatuiruotes, piešinius ant veido, įvairius gyvūnėlius iš balionų“, – apie šventę Žmonės.lt pasakoja P.Poderytė.

Paula neslepia – nors suorganizuoti žaismingą ir veiklų pilną vaikų šventę užtruko gana ilgai, tai jai buvo vienas malonumas. O kaip gali būti kitaip, kai matai iš džiaugsmo spindinčias dukros akis.

„Žinoma, labiausiai Alisą džiugino tai, kad pavyko visiems draugams atvykti ir kartu dūkti. O visa kita – gražus tortas, skanūs desertai ir šokiai – tik bonusas prie smagaus gimtadienio“, – šypteli dizainerė ir priduria, kad gimtadienio vakarėlyje netikėtumų vis dėlto išvengti nepavyko. Tačiau ir šie tebuvo smulkmenos, tad šventės tikrai nesugadino.

Paulos Poderytės ir Sezero Sayliko dukros gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.

„Netikėtumų buvo pradžioje, nes buvo pamiršti atvežti desertai, bet greitai viskas išsisprendė. Alisos brolis taip pat šventėje išbuvo ramus ir susidomėjęs, dėl ko buvo daugiausiai jauduliuko, – šypsodamasi prisipažįsta dviejų vaikų mama. – O šiaip džiaugiamės, kad gimtadienis pavyko, visiems vaikams pavyko be ašarų ir, svarbiausia, saugiai pažaisti ir praleisti laiką kartu.“

Fotogalerija:

Paulos Poderytės ir Sezero Sayliko dukros Alisos gimtadienis (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau