Penkių vaikų mama Nannette Hammond svajoja atrodyti kaip Barbė: tam jau išleido 500 tūkst. dolerių

Nannette Hammond / „Instagram“ nuotr.
Nannette Hammond / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-17 08:47
AA

Amerikietė Nannette Hammond – dar viena moteris, neatsispyrusi lėlės Barbės magijai. Penkių vaikų mama jau išleido 500 tūkst. JAV dolerių plastinėms operacijoms, kad taptų panaši į šią lėlę, rašo „Us Weekly“.

Nannette Hammond gyvena Sinsinatyje, Ohajo valstijoje, kartu su savo vyru pasiturinčiu verslininku Dave'u ir penkiais vaikais. Tačiau priešingai nei kitos namų šeimininkės, Nannette visą savo dėmesį skiria ne namų židinio kurstymui, o savo išvaizdos puoselėjimui – tam ji negaili nei laiko, nei savo vyro pinigų.

„Žinau, kad kiti tėvai apkalbinėja mane, bet pasakysiu jums štai ką – man tai visai nerūpi, – sakė ji per interviu su „News Dog Media“. – Kiti tėvai gali galvoti ir sakyti apie mano išvaizdą ką tik panorėję, manęs tai nejaudina.“

Nannette Hammond, kuri iš tiesų yra tamsiaplaukė, vaikystėje turėjo per 50 lėlių Barbių.

„Man labai patiko žaisti su tomis Barbėmis. Augdama aš jaučiausi nedrąsi ir nepasitikinti savimi dėl savo išvaizdos, ir norėjau atrodyti kaip tos lėlės, – pasakojo ji. – Įsivaizdavau, kad jos visada yra laimingos, ir nuolatos lygindavau save su jomis. Man nepatiko mano natūrali plaukų spalva, aš nuoširdžiai norėjau didesnių krūtų.“

Tačiau dabar Nannette Hammond gyvena savo svajonių gyvenimą: po dviejų plastinių operacijų jos krūtinė dabar yra 28H dydžio, jos lūpos papūstos, blakstienos kone siekia dangų, ji yra pasidariusi permanentinį makiažą, prisiauginusi šviesius plaukus, o į soliariumą vaikšto kiekvieną dieną kaip į darbą (kuris, beje, jos pageidavimu įrengtas jos pačios namuose...).

Nannette Hammond pasisekė, kad jos vyras linkęs tenkinti visas jos užgaidas – įskaitant ir tris barbiškus automobilius, tarp kurių yra ir 249 tūkst. JAV dolerių kainuojantis rožinis „Porsche“, bei jos drabužinę, kurią ji vadina „Barbės žaidimų kambariu“.

Nannette Hammond tvirtina, kad jos vaikai – 15-metis Giovanni, 12-metė Sophia, 10-metis Alexas, penkiametis Antonio ir 16-metė podukra Hannah – nė kiek nesigėdija jos išvaizdos. Tiesą sakant, būtent jie padaro daugumą erotiškų Nannette nuotraukų, kuriomis ji dalijasi savo „Instagram“ paskyroje!​

„Jie labai didžiuojasi manimi ir tuo, kiek aš pasiekiau su plastinėmis operacijomis. Jie mano, kad atrodau puikiai – mano gyvenimas dabar, atrodant kaip Barbei, yra žymiai geresnis“, – atviravo moteris.