Per madų šou Vilniuje klupinėjo manekenės ir tai yra visiškai pateisinama

Griūvančios manekenės / Viganto Ovadnevo nuotr.
Griūvančios manekenės / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-22 12:26
AA

Nors komedijos mus išmokė juoktis iš griūvančio žmogaus, niekada nesijuokite iš griūvančios manekenės. Net jei to ir nesimato, ji galėjo rimtai susižaloti. Manekenės nėra mažos mergaitės, pirmą kartą apsiavusios aukštakulnius ir todėl parpuolančios ant podiumo. Stresas, dieviškai gražūs, bet dažniausiai nepatogūs drabužiai, netinkamo dydžio avalynė – visa tai lemia, kad jos parklumpa kai, visų žvilgsniai nukreipti būtent į jas.

Netgi psichologiškai nusiteikus mintis, kad dabar visų žvilgsniai bus nukreipti būtent į tave, gali stipriai paveikti. Štai 2009-aisiais tuomet dar 14-metė Augustė Abeliūnaitė išgarsėjo visame pasaulyje, kai ji per Jil Sander kolekcijos pristatymą apsiverkė, bet ir toliau demonstravo drabužius.

Augustė Abeliūnaitė / „Scanpix“ nuotr.

Jei tokio pavyzdžio jums neužtenka, prisiminkite aktorę Jennifer Lawrence, kuri parpuolė ant laiptų, eidama atsiimti savo pirmosios „Oskaro“ statulėlės. Vėliau aktorė juokėsi, jog iš jaudulio pamiršo visus dizainerių pamokymus, jog pūstą suknelę reikia šiek tiek spirti einant.

Nežinia, kurie veiksniai šeštadienį veikė lietuvių manekenes, bet Išteku.lt parodoje vestuvines sukneles pristačiusios merginos krito kaip lapai rudenį. Tiesa, ant žemės suklupo tik viena manekenė, tačiau svirduliuojančių buvo nemažai. Ir šioje vietoje nereikia prikišinėti profesionalumo stokos. Kai kurių manekenių susikaustymas ir baimė bent kiek pajudinti rankas – atskira tema.

Modeliai ant podiumo griūva visame pasaulyje. Tiesą pasakius, griūva net ir tos manekenės, kurios pačios diktuoja madas jau ne vienerius metus. Svarbiausia, pačių manekenių reakcija į nuopolį. Juokas ir nesėkmės nesureikšminimas - geriausia, ką tuo metu gali padaryti mergina.

Kai mados namų VAMP suknelę pristačiusios manekenės batelis įsipynė į suknelę, ji parpuolė ant podiumo. Publikai nuščiuvus mergina stojosi ant kojų, o jos kolegė plojo, parodydama palaikymą. Galiausiai manekenė nusiavė batelius, pasiėmė juos į rankas ir išėjo lyg nieko nebūtų nutikę.

Vestuvių parodoje klupinėjo manekenės (13 nuotr.)
+7

Dar šių metų vasarį, per Milano mados savaitę, Gigi Hadid kovojo su į „Moschino“ suknelę įsipynusiu aukštakulniu. Akimirkai stabtelėjusi manekenė ranka ištraukė kulniuką iš audinio ir ėjo toliau taip, lyg nieko nebūtų nutikę.

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
Gigi Hadid ant „Moschino“ podiumo (5 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+2

Nejaukių akimirkų ant podiumo patyrė ir Gigi sesuo Bella Hadid. Mergina parpuolė ant žemės per „Michael Kors“ madų šou. Būdama tikra profesionalė ji akimirksniu pašoko ant kojų, nusijuokė ir pabaigė savo darbą. Vėliau Bella Hadid iš šio momento dar pasijuokė socialiniuose tinkluose.

Bella Hadid / Vida Press nuotr.
Bella Hadid ant „Michael Kors“ podiumo (6 nuotr.)

Panašiai į nesėkmę ant podiumo reagavo ir „Victoria's Secret“ angelas Candice Swanepoel. Mergina neišsilaikė ant kojų per 2015-ųjų rugsėjį vykusį „Givenchy“ madų šou. Ji taip skaudžiai krito visu ūgiu ant žemės, kad pirmose eilėse sėdėję žmonės puolė jai padėti. Vis dėlto supermodelis pagalbos atsisakė – atsistojo ir kruvinomis kojomis pabaigė madų šou.

Candice Swanepoel / Vida Press nuotr.
Candice Swanepoel ant „Givenchy“ podiumo (7 nuotr.)
+1

Ant podiumo yra griuvusi ir viena garsiausių visų laikų manekenių Naomi Campbell. 1993-aisiais dizainerė Vivienne Westwood apavė supermodeliui tokius batus, kad ji nesugebėjo išsilaikyti ant kojų. Tačiau svarbiausia – ne incidentas, o tai, kaip į jį reaguojama. Naomi Campbell į savo nuopolį reagavo plačia šypsena.

Naomi Campbell / Vida Press nuotr.
Naomi Campbell ant „Vivienne Westwood“ podiumo (7 nuotr.)
+1