Pinigų medis. Neužtenka tik turėti! Magiški ritualai, kurie padės praturtėti

Zamiokulkas, arba pinigų medis
Zamiokulkas, arba pinigų medis
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-28 19:30
AA

Pinigų medis, arba zamiokulkas, ne visus šeimininkus apdovanoja turtais. Magiška šio augalo galia atsiskleidžia tada, kai žmogus pakeičia savo požiūrį. Laikoma, kad pinigų medis neša laimę, džiaugsmą, finansinę sėkmę. Tačiau kaip pasinaudoti šiomis jo savybėmis?

Dažniausiai pinigų medžio šeimininkai didžiuojasi savo vešliu ir gražiu augalu ir šventai tiki, kad jis atneša sėkmę. Tačiau pasistengti ir patiems reikia nemažai.

Tik nedaugelis šį augalą laikančių žmonių niekada nepagalvoja apie jo magiškas savybes į namus pritraukti pinigus. Dažniausiai pinigų medžio šeimininkai didžiuojasi savo vešliu ir gražiu augalu ir šventai tiki, kad jis atneša sėkmę. Tačiau pasistengti ir patiems reikia nemažai. Ne vienas šį augalą namuose laikantis žmogus pasakoja, kad zamiokulkas yra labai jautrus aplinkai ir kaip gyvas organizmas mėgsta, kad su juo būtų nuoširdžiai bendraujama, netgi kalbamasi, jis giriamas, be to, jo erdvėje nereikėtų pyktis, bartis, ginčytis.

Neužtenka tik turėti

Išties, kaip neužtenka namuose turėti šluotą, kad visada būtų švaru, taip ir pinigų medžio negalima tik įsigyti, pastatyti ir pamiršti (bet vis dėlto tikėtis, kad jis sukraus jums turtus). Svarbu kasdien jį prisiminti, pakalbinti ar bent jau nužvelgti maloniu žvilgsniu. Žinoma, rūpestinga priežiūra – nuolatinis laistymas, persodinimas, tinkamos žemės parinkimas – irgi svarbu. Tačiau kad pinigų medis jus apdovanotų, atliekami ir specialūs ritualai. Pavyzdžiui, jį sodinant ant dugno dedamas ne akmenėlis, kaip įprastai daroma sodinant kitas gėles, bet viena ar kelios monetos, o į žemę – susukta kupiūra.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokių augalų savo namuose geriau neauginti: atims energiją ir turtus

Seniai įrodyta, kad bet kuris nuolat kalbinamas augalas reaguoja į žodžių energiją. Vysta, jei juo nesirūpiname ir kalbame piktai, o kambaryje, kuriame jis auga, netyla ginčai, namų gyventojai vienas kitam abejingi. Tikriausiai daugelis gėlininkų paminėtų tą faktą, kad pagąsdinus prastai augančią gėlę, kad bus išmesta, jei nepradės gražiai augti, rodos, nei iš šio, nei iš to, dažniausiai tokia nelaimėlė pražysta gražiausiais žiedais arba išleidžia naujus lapelius. Ir visa tai atsitinka tiems augintojams, kurie jokiomis magijomis netiki. Tad įsivaizduokite, kaip jus gali apdovanoti augalas, su kuriuo maloniai bendrausite ir tikėsite jo galiomis. Zamiokulko poveikį stebintys žmonės pasakoja, kad šis augalas taip pat ir puikus psichologas, nes sugeba labai pagerinti žmogui nuotaiką. O jei šeimininkas jaučia nerimą, gėlė jį neutralizuoja. Puiki priežiūra ir nuolatinis dėmesys augalui apdovanoja tokia pačia atsakomąja reakcija.

Beje, laistyti zamiokulką geriausia sidabringu vandeniu, į kurį įmesite keletą sidabrinių monetų ir laikysite kambario temperatūroje. Tiesa, nepamirškite, kad šis augalas pakenčia sausrą, o štai perlaistytas gali ir pražūti.

Atvirkščioji augalo galia

Sakoma, kad auginant pinigų medį vertėtų žinoti ir tai, kad jis gali ne tik pasirūpinti jūsų gerove, bet ir savo išvaizda išduoti, kas jūsų namuose negerai. Neva pageltę, apvytę lapai – tai signalas, jog jūsų finansinė padėtis šlubuoja ar jai gresia nemalonios permainos. Taip pat zamiokulkas gali „nusiminti“, jei jo šeimininkas yra ligotas, nusivylęs gyvenimu, pesimistiškai nusiteikęs.

Pinigų medis / Shutterstock nuotr.

Dovanokite merginoms

Be visų kitų stebuklingų galių, pinigų medžiui priskiriama ir savybė pritraukti mylimąjį.

  • Dovanokite zamiokulką merginoms, kurios nori ištekėti. Liaudies išmintis byloja, kad jis gali pritraukti asmeninio gyvenimo sėkmę ir laimę.
  • Zamiokulkas – žydintis augalas, tačiau ne kiekvienam nusišypso laimė pamatyti jo žiedus. Tad jei jau taip atsitiko, vadinasi, jūsų laukia įdomus, netikėtas susitikimas ar kitas palankus įvykis.
  • Kad aplankytų finansinė sėkmė, geriausia zamiokulką gauti dovanų. Nes tokiu būdu prie gerų linkėjimų jums prisideda daugiau žmonių, taigi ir teigiama pinigų medžio energija kur kas stipresnė.
  • O dovanojantieji šį augalą turi žinoti, kad jį dovanoti svarbu originaliame vazone ir kaip nors papuošti – ant šakelės užrišti juostelę ar pritvirtinti pinigėlį. Nes šis augalas mėgsta šventes ir gerą nuotaiką.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!