A.Orlova panardino į „Vasarvydžio nakties sapną“: Valdovų rūmuose – svajinga muzika ir naujos spalvos

Alinos Orlovos koncertas Valdovų rūmų kieme / Joanos Suslavičiūtės nuotr.
Alinos Orlovos koncertas Valdovų rūmų kieme / Joanos Suslavičiūtės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-07-27 14:09
AA

Antradienio vakarą Valdovų rūmų kieme, festivalyje „Midsummer Vilnius“ dainininkė Alina Orlova nepaliko abejingų – iki smulkmenų apgalvotas pasirodymas. Subtilūs muzikos garsai ir smulkmeniškai pačios dainininkės su komanda kurtos vizualizacijos. Šiandien atlikėja praneša dar vieną naujieną – dienos šviesą išvydo jos naujausio albumo „Laumžirgiai“ vinilinė plokštelė.

Vos prieš kelias dienas praėjusiu koncertu džiaugiasi ir pati Alina. Pasak kūrėjos, praėjęs koncertas – šios vasaros pažado įgyvendinimas.

„Labai ačiū visiems mieliems klausytojams ir puikiam „Midsummer Vilnius“ festivaliui už magišką vakarą – buvo labai gražu ir šviesu! Ypatingai dėkinga esu muzikantams ir visai savo komandai už galimybę kurti ir kartu ieškoti kelio į klausančiųjų širdis. Jaučiu, kad su šiuo koncertu vasaros pažadas man jau išsipildė!“, – džiaugiasi kūrėja.

Alinos Orlovos koncertas Valdovų rūmų kieme / Joanos Suslavičiūtės nuotr.
Alinos Orlovos koncertas Valdovų rūmų kieme / Joanos Suslavičiūtės nuotr.

Žinomos dainininkės pasirodymu džiaugiasi ir festivalio organizatoriai, kurių teigimu šis vakaras buvo nuspalvintas daugybe spalvų.

„Alinos pasirodymai festivalyje būna tikri „Vasarvydžio nakties sapnai“ – svajingi, paslaptingi, užburiantys ir švelnūs. Tiesa, šįkart koncertas turėjo dar daugiau spalvų. Džiaugiamės, jog Alina vis grįžta į festivalio sceną ir, tikimės, Valdovų rūmų kieme susitikti dar ne kartą“, – apie praėjusį koncertą teigia „Midsummer Vilnius“ sumanytojas Valdas Petreikis.

Šiandien atlikėja džiaugiasi ir dar viena naujiena – naujausias jos albumas „Laumžirgiai“ įgavo kitokį pavidalą. Atlikėja skelbia, kad nuo šiol albumą bus galima įsigyti vinilinės plokštelės formatu. Tiesa, ši plokštelė išties ypatinga – ją puošia ir pačios atlikėjos kurti piešiniai.

Vinilinę kūrėjos plokštelę bus galima įsigyti būsimuose koncertuose bei atlikėjos platformoje alinaorlova.bandcamp.com.

Fotogalerija:

Alinos Orlovos koncertas Valdovų rūmų kieme (35 nuotr.)
+29

Alinos Orlovos koncerto akimirkos: