Pirma repeticijų diena „Eurovizijoje“: I.Zasimauskaitės pozityvumas ir favorito trauma

Ieva Zasimauskaitė ir Mikolas Josef / Andres Putting ir Thomas Hanses nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienį Lisabonoje prasidėjo pirmosios „Eurovizijos“ repeticijos. Pirmoje dienos pusėje repeticiją surengė ir garso patikroje sudalyvavo Lietuvos atstovė konkurse Ieva Zasimauskaitė.

Dainos autorius Vytautas Bikus teigė, kad pagrindinė garso patikros užduotis yra patikrinti, ar I. Zasimauskaitė kartu su pritariančiąja atlikėja Akmėja Brūzge gerai girdi save ir muziką ausinėse.

Panašu, kad viskas sekasi puikiai, mat nuo Ievos veido nedingsta šypsena – nei prieš, nei po repeticijos. Beje, šįkart scenoje Ieva pasirodė su mylimuoju Mariumi. Vis dėlto atlikėja nėra tikra, ar per pusfinalį jiedu į sceną lips kartu.

Pirmoji Ievos Zasimauskaitės repeticija „Eurovizijoje“ / Andres Putting nuotr.

Tuo tarpu vienam iš „Eurovizijos“ favoritų pirmoji repeticijų diena buvo mažiau sėkminga. 22-ejų čekas Mikolas Josef per repeticiją patyrė traumą. Atlikdamas akrobatinius triukus vaikinas susižeidė nugarą.

Vietoje dainininką apžiūrėjęs gydytojas išsiuntė M.Josef į ligoninę. Kol kas daugiau nėra skelbiama naujienų apie vaikino būklę.

Per akrobatinį triuką Mikolas Josef patyrė traumą / Thomas Hanses nuotr.

Mikolas – tikras žmogus-orkestras. Jis – kompozitorius, prodiuseris, dainininkas, multiinstrumentalistas, aktorius ir vaizdo klipų režisierius. Balandžio pradžioje vaikino sunkų darbą vainikavo sutartis su viena didžiausių pasaulyje muzikos įrašų kompanijų „Sony Music“.

Čekijos atstovas Mikolas Josef su daina „Lie To Me“ pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 8 dieną. Tame pačiame pusfinalyje dalyvaus ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“. Didysis „Eurovizijos“ finalas vyks gegužės 12 dieną.

Pirmoji Ievos Zasimauskaitės repeticija „Eurovizijoje“ (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau