Po 6 metų pertraukos Beyonce pristato naują albumą „Renaissance“: palieka vietos fantazijai

Beyonce / „LA Jacobs“ nuotr
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Po šešerių metų pertraukos scenos karaliene vadinama Beyonce pristato ilgai lauktą albumą „Renaissance“. Dainininkė ir muzikos kūrėja jį kūrė trejus metus – sustojęs pasaulio ritmas padėjo jai dar įdėmiau pažvelgti į savo kūrybiškumą. Šis albumas, kaip ir pastarieji Beyonce įrašai, kviečia dar kitaip išgirsti šiuolaikinę muziką

Pop muzikos inovatore vadinama Beyonce 2016 m. netikėtai pristatė vizualinį albumą „Lemonade“. Tačiau šįkart išleisdama „Renaissance“ ji paliko kur kas daugiau vietos savo klausytojų fantazijai. Dainininkė skatina mus būti būtent klausytojais, o ne žiūrovais, todėl šįkart, bent jau kol kas, nepamatysime jokių jos vaizdo klipų. Toks sprendimas tik dar kartą patvirtina, kad Beyonce kuria tendencijas ir moko iš naujo atrasti tam tikrus dalykus.

Beyonce / „LA Jacobs“ nuotr.

Vasaros saulėgrįžos proga pasirodęs pirmasis singlas iš naujojo albumo – „Break My Soul“ iki pat albumo pasirodymo taip ir liko vieninteliu singlu. Iš viso albume yra 16 dainų:

„Šio albumo kūrybinis procesas man padėjo pabėgti nuo visiems sudėtingo laikotarpio“, – sako Beyonce. „Jis man ir vėl leido pasijausti laisvai tuo metu, kai mažai kas judėjo. Mano tikslas buvo sukurti saugią vietą – vietą be nuosprendžių. Vietą, kurioje būtų galima būti atsiriboti nuo perfekcionizmo ir per sudėtingų apmąstymų. Tai buvo graži tyrinėjimų kupina kelionė.“

Beyonce / „LA Jacobs“ nuotr

„Renaissance“ neša laisvės vėliavą ir skatina džiaugtis, veikti bei judėti. Šis albumas švenčia klubinę erą, kai visi, kurie jautėsi kiek kitokie, surado vieni kitus ir sukūrė laisvės ieškotojų bendruomenę, kurioje ritmų pagalba išreiškia save. „Sveiki atvykę į „Renaissance“ klubą“ – rašoma dainininkės pranešime žiniasklaidai.

Skaitykite daugiau