Po abejonių, ar vaizdo įraše Kate Middleton – jos antrininkės reakcija: kreipėsi į visuomenę

Heidi Agan  / „Vida Press“ ir „Instagram“ nuotr.
Heidi Agan / „Vida Press“ ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-21 08:05
AA

Velso princesės Catherine „dingimo“ iš viešumos istorija vis dar apipinta gausybe versijų. Nors po garsiai nuaidėjusio nuotraukos retušavimo skandalo Kate Middleton jau pasirodė viešumoje, tai įtikino ne visus – pradėta kalbėti, kad užfiksuotuose vaizdo įrašuose visai ne Kate, o pati populiariausia jos antrininkė Heidi Agan. Į tokias kalbas neilgai trukus sureagavo ir pastaroji.

Pirmadienį britų bulvarinis laikraštis „The Sun“ paskelbė vaizdo įrašą ir nuotrauką, kurioje matyti besišypsanti 42-ejų princesė, vaikštinėjanti kartu su savo vyru princu Williamu ūkininkų turguje Vindzore, į vakarus nuo sostinės.

„Džiugu tave matyti, Catherine“, – pirmadienį po nuotraukomis rašė „The Sun“.

JK žiniasklaidos teigimu, naujausios nuotraukos Catherine ir jos vyro nuotraukos buvo padarytos šeštadienį.

Tiesa, pasirodžiusi nuotrauka ir vaizdo įrašas karališkosios šeimos gerbėjų nenuramino. Socialiniuose tinkluose pradėjo sklaidyti apkalbos, kad „The Sun“ paskelbtas vaizdo įrašas yra senas arba, kad jame užfiksuota moteris net ne Velso princesė.

„Kodėl didelės žiniasklaidos priemonės nori, kad mes patikėtume, kad šiame vaizdo įraše Kate ir Williamas? Bet mes juk matome, kad čia nei Kate, nei Williamas... Kodėl“, – klausė platformos „X“ vartotojas.

Internautai atkreipė dėmesį ir į ūgių skirtumus. Jų nuomone, naujame vaizdo įraše užfiksuota moteris yra aukštesnė už Velso princesę.

Į tokias kalbas neilgai trukus sureagavo ir garsiausia Kate Middleton antrininke tituluota britė Heidi Agan. Ji kreipėsi į visuomenę, smerkdama tokių sąmokslų teorijų skleidėjus ir teigė turinti tvirtą alibi dėl savo buvimo vietos.

Heidi Agan portalui TMZ sakė, kad šeštadienį dirbo šokių mokyklos būstinėje Nortamptonšyre, kuris yra maždaug už 120 kilometrų nuo Vindzoro, kur su vyru Williamu buvo užfiksuota K.Middleton.

Heidi pridūrė esanti visiškai įsitikinusi, kad naujausiame vaizdo įraše yra užfiksuota tikroji Kate.

Heidi Agan / „Instagram“ nuotr.

Anksčiau šį mėnesį Catherine atsidūrė sąmyšio centre po to, kai prisipažino redagavusi oficialų savo ir trijų vaikų portretą, kurį Motinos dienos proga paskelbė karališkieji rūmai.

Catherine viešumoje nesirodė nuo Kalėdų, o sausį jai buvo atlikta pilvo operacija. Tai pakurstė gandus, ypač internete, apie jos sveikatą.

Tačiau, užuot išsklaidžiusi nuogąstavimus dėl jos sveikatos, redaguota nuotrauka sukėlė virtinę gandų, o žiniasklaida suskubo ją pašalinti.

Vėliau Velso princesė už tai atsiprašė, tačiau kritikos banga neslūgo.