Po nerimo savaičių – gera žinia apie Almos Adamkienės sveikatos būklę

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Dovydo Lopetaičio nuotr.
Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Dovydo Lopetaičio nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-10-24 12:00
AA

Po nerimo savaičių pranešama gera žinia apie kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmonos Almos Adamkienės sveikatos būklę.

„Būklei pagerėjus, ponia Alma Adamkienė penktadienio popietę buvo iš reanimacijos perkelta į skyrių, kuriame tęsiamas gydymas“, – 15min pirmadienį sakė prezidento Valdo Adamkaus atstovė spaudai Božena Bagonaitienė.

„Sutarus su pacientės artimaisiais, tolesnei medicininei priežiūrai ir slaugai greitu metu planuojama ponią Almą išleisti į namus“, – pridūrė ji.

Dėl pablogėjusios sveikatos tos pačios ligoninės Infekcinių ligų skyriuje buvo atsidūręs ir Valdas Adamkus, tačiau jis praėjusią savaitę paleistas gydytis namo.

Buvusio prezidento sutuoktinė Santaros klinikų reanimacijoje gydoma jau nuo rugsėjo pabaigos.

A.Adamkienę perkelti iš reanimacijos į kitą skyrių buvo planuojama ir prieš porą savaičių, tačiau ji ir toliau liko ten gulėti.

Alma Adamkienė ir Valdas Adamkus / Gretos Skaraitienės nuotr.

Primename, kad buvusiai pirmajai šalies porai rugsėjo pabaigoje nustatytas koronavirusas, paskui V.Adamkus gydėsi namuose, o A.Adamkienė paguldyta į ligoninę.

Tai – ne pirmas kartas šiemet, kai A.Adamkienė gydoma ligoninėje. Joje vasarą dėl sveikatos problemų buvo atsidūrusi du kartus.

Pasak V.Adamkaus, ponia Alma tuo metu buvo gana silpnos sveikatos, sunkiai vaikščiojo, bet jis neprarado vilties, kad ji atsigaus.

Ponia Alma Adamkienė (58 nuotr.)
+52