V.Adamkus jau išleidžiamas iš klinikų, žmona Alma lieka reanimacijoje

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Dariaus Kučio nuotr.
Ramūnas Jakubauskas
Šaltinis: 15min
AA

Kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus ketvirtadienį išleidžiamas iš ligoninės, o jo žmona Alma Adamkienė bus toliau gydoma reanimacijoje.

„Prezidentas Valdas Adamkus šiandien išleidžiamas iš Santaros klinikų tolesniam ambulatoriniam gydymui namuose. P. Almai Adamkienei tęsiamas gydymas reanimacijos skyriuje“, – portalą lrytas.lt informavo Valdo Adamkaus atstovė Božena Bagonaitienė.

V.Adamkaus atstovė spaudai praėjusią savaitę 15min teigė, kad A.Adamkienė Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje, kur ji gydoma nuo COVID-19, turėtų būti iki pirmadienio.

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Dovydo Lopetaičio nuotr.

Vis dėlto, situacija pasikeitė, tačiau, anot atstovės, buvusios pirmosios ponios sveikata gerėja.

„Ponia Alma Adamkienė lieka Reanimacijoje, tačiau stebima gerėjimo tendencija“, – 15min pirmadienį sakė V.Adamkaus atstovė spaudai Božena Bagonaitienė.

Tuo metu buvęs prezidentas Valdas Adamkus savaitgalį irgi buvo paguldytas į Santaros klinikas.

„Prezidentas Valdas Adamkus savaitgalį pasijuto blogiau ir jį prižiūrinčios gydytojos buvo nukreiptas į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių dėl kvėpavimo sistemos sutrikimų. Po to jis buvo hospitalizuotas Infekcinių ligų skyriuje ištyrimui“, – tuo metu pasakojo B.Bagonaitienė.

Alma Adamkienė / Gretos Skaraitienės nuotr.

A.Adamkienė ligoninėje guli jau dvi savaites.

Buvusio Lietuvos prezidento žmona gydoma ligoninėje šią vasarą buvo du kartus.

Paleistą į namus A.Adamkienę prižiūrėjo gydytojai. Pasak V.Adamkaus, tuo metu ji buvo silpnos sveikatos, sunkiai vaikščiojo.

Alma ir Valdas Adamkai (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau