Valdas Adamkus dėl infekcijos toliau gydomas klinikose, Alma Adamkienė lieka reanimacijoje

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Ramūnas Jakubauskas
Šaltinis: 15min
2022-10-10 10:32
AA

Buvusio prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma Adamkienė vis dar gydoma Santaros klinikų reanimacijoje. Naujausiais duomenimis yra žinoma, kad jos sveikatos būklė gerėja. Toje pačioje ligoninėje nuo sekmadienio gydomas ir V.Adamkus.

V.Adamkaus atstovė spaudai praėjusią savaitę 15min teigė, kad A.Adamkienė Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje, kur ji gydoma nuo COVID-19, turėtų būti iki pirmadienio.

Vis dėlto, situacija pasikeitė, tačiau, anot atstovės, buvusios pirmosios ponios sveikata gerėja.

„Ponia Alma Adamkienė lieka Reanimacijoje, tačiau stebima gerėjimo tendencija“, – 15min pirmadienį sakė V.Adamkaus atstovė spaudai Božena Bagonaitienė.

Tuo metu buvęs prezidentas Valdas Adamkus savaitgalį irgi buvo paguldytas į Santaros klinikas.

„Prezidentas Valdas Adamkus savaitgalį pasijuto blogiau ir jį prižiūrinčios gydytojos buvo nukreiptas į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių dėl kvėpavimo sistemos sutrikimų. Po to jis buvo hospitalizuotas Infekcinių ligų skyriuje ištyrimui“, – pasakojo B.Bagonaitienė.

Jos teigimu, V.Adamkus pirmadienį išleistas namo nebus – „prezidentas lieka Santaros klinikose tolimesniam po COVID-19 susirgimo atsiradusių sveikatos sutrikimų gydymui“.

A.Adamkienė ligoninėje guli jau daugiau nei savaitę.

Buvusio Lietuvos prezidento žmona gydoma ligoninėje šią vasarą buvo du kartus.

Paleistą į namus A.Adamkienę prižiūrėjo gydytojai. Pasak V.Adamkaus, tuo metu ji buvo silpnos sveikatos, sunkiai vaikščiojo.