Po skandalo J.Timberlake'as ir J.Biel atnaujino santuokos įžadus

Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel / Scanpix nuotr.
Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-26 08:06
AA

Atlikėjas, aktorius Justinas Timberlake'as (41) ir aktorė Jessica Biel (40) Italijoje slapta atnaujino savo vestuvinius įžadus, taip pažymėdami dešimt savo santuokos metų.

Socialiniame tinkle „Instagram“ aktorė pasidalino nuotrauka, šalia kurios pridėjo komentarą: „Iš mūsų įžadų atnaujinimo šią vasarą – Italijoje, kur viskas vyko“.

Pora, sugrįžusi į Italiją, kur 2012 m. susižadėjo, parodė, kad ištvėrė visus įmanomus sunkumus.

J.Timberlake'as ir J.Biel įžadus atnaujino prabėgus trejiems metams po to, kai Justinas viešai atsiprašė už tai, jog buvo nufotografuotas besilaikantis už rankų su savo kolege Alisha Wainwright.

Minėdama ypatingą progą, Jessica atrodė laimingesnė nei bet kada. Ji vilkėjo pūstą nuotakos suknelę, kurią iš dalies slėpė po šilkiniu chalatu.

Tuo tarpu Justinas pasirinko kreminį kostiumą, baltus marškinius, kurie buvo iš dalies atsegti, ir skrybėlę.

Holivudo aktorė įraše pridūrė: „Būti su tavimi susituokus yra gyvenimo nuotykis! Sugąžink jį, mažyti. SUGRĄŽINK. Aš tave myliu.“

Tuo tarpu Justinas, „Instagram“ socialiniame tinkle paskelbęs seriją nuotraukų, rašė: „10 metų neužtenka! Kiekvieną dieną tu mane darai geresniu vyru ir tėvu!“

Per daugelį metų darytose nuotraukose matyti, kaip jie skina vynuoges vynuogyne, kartu žengia raudonu kilimu ir kartu vakarieniauja.

Pora susituokė 2012 m. prabangiame Borgo Egnazia kurorte Fasano mieste, Italijoje, ir augina du sūnus: Silasą (7) ir Phineasą (2).

Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel / Vida Press nuotr.

Tačiau šių garsenybių santuoka ne visada buvo lengva.

2019 m. Justinas viešai atsiprašė Jessicos po girtos nakties Naujajame Orleane su savo drauge Alisha.

Atvirame laiške „Instagram“ tinkle Justinas prisipažino „stipriai suklydęs“.

Prieš atsiprašydamas už tai, kad „įskaudino žmones, kuriuos myli“, jis nusprendė išsamiai paaiškinti, kas nutiko tą naktį.

Justinas sakė: „Aš kiek galėdamas laikausi atokiau nuo gandų, tačiau dėl savo šeimos jaučiu, kad svarbu atkreipti dėmesį į pastaruosius, kurie skaudina mano mylimus žmones.

19. Dainininkas Justin Timberlake – 63,5 mln. dolerių / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieš kelias savaites aš stipriai suklydau, tačiau norėčiau aiškiai pasakyti, kad tarp manęs ir mano kolegės nieko neįvyko.

Tą vakarą išgėriau per daug ir apgailestauju dėl savo elgesio. Turėjau žinoti geriau. Tai ne tas pavyzdys, kurį noriu rodyti savo sūnui.“

Tolimesniame tekste Justinas atsiprašė žmonos ir teigė, kad sutelks savo jėgas į tai, kad būtų „geriausias vyras ir tėvas, kokiu tik galiu būti“.

Prisimindama savo santuoką šiais metais, Jessica viename interviu sakė, kad ją stebina, kaip greitai prabėgo laikas.

Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel / „Scanpix“/AP nuotr.

„Kartais man atrodo, kad 10 metų prabėgo akimirksniu, o kartais jaučiuosi taip: „Dieve mano, 10 metų – tai tikrai nemažas laiko tarpas žmogaus gyvenime. Aš tiesiog labai tuo didžiuojuosi“. Kaip ir visi, mes turėjome pakilimų ir nuosmukių, bet aš tuo didžiuojuosi ir vis dar esu pati laimingiausia ir myliu savo gyvenimą“, – sakė aktorė.