Po šokiruojančių kaltinimų seksualiniu priekabiavimu – Lizzo atsakas: „Nesu piktadarė“

Lizzo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Lizzo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės, 15min
2023-08-03 16:04
AA

Buvusios dainininkės Lizzo šokėjos antradienį pateikė ieškinį ir apkaltino ją seksualiniu priekabiavimu bei žeminimu dėl svorio. Pasak buvusių kolegių, Lizzo sukūrė priešišką darbo aplinką ir spaudė darbuotojus per vakarėlius. Praėjus dienai po kilusio skandalo, pasisakė ir pati Lizzo, praneša BBC.

JAV popmuzikos žvaigždė Lizzo sureagavo į jai pateiktus kaltinimus ir pareiškė, kad jie yra „melagingi“.

„Pastarosios kelios dienos buvo labai sunkios ir labai nuviliančios. Buvo suabejota mano darbo etika, morale ir pagarba. Buvo kritikuojamas mano charakteris. Paprastai renkuosi nereaguoti į melagingus kaltinimus, tačiau šie yra tokie pat neįtikėtini, kaip ir skamba, ir per daug skandalingi, kad į juos nebūtų reaguojama. Šias sensacingas istorijas pateikia buvusios darbuotojos, kurios jau viešai pripažino, kad joms buvo pasakyta, jog jų elgesys turo metu buvo netinkamas ir neprofesionalus.

Kaip menininkė, visada savo veiklai atsiduodavau su didele aistra. Į savo muziką ir pasirodymus žiūriu rimtai, nes mano galutinis tikslas – sukurti geriausią meną, kuris reprezentuoja mane ir mano gerbėjus. Su aistra ateina sunkus darbas ir aukšti standartai. Kartais tenka priimti sunkius sprendimus, tačiau niekada nesiekiu nė vieno priversti jaustis nepatogiai ar nevertinamam kaip svarbi komandos dalis.

Lizzo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nesu čia tam, kad į mane žiūrėtų kaip į auką, bet taip pat žinau, kad nesu piktadarė, kokia mane pastarosiomis dienomis pavaizdavo žmonės ir žiniasklaida. Esu labai atvira dėl savo seksualumo ir saviraiškos, tačiau negaliu sutikti ar leisti, kad žmonės naudotųsi šiuo atvirumu ir iš manęs darytų tai, kuo nesu. Į nieką nežiūriu rimčiau nei į pagarbą, kurios moterys nusipelnė pasaulyje. Žinau, koks jausmas kasdien patirti gėdą dėl kūno, ir niekada nekritikuočiau ar neatleisčiau darbuotojo dėl jo svorio.

Man skaudu, bet neleisiu, kad tai užgožtų gerus darbus, kuriuos atlikau pasaulyje. Noriu padėkoti visiems, kurie išreiškė palaikymą ir pakėlė mane šiuo sunkiu metu“, – dalijosi Lizzo.

Primename, kad Los Andžele pateiktame ieškinyje, apie kurį pirmasis pranešė „NBC News“, teigiama, kad Lizzo spaudė šokėją liesti nuogą atlikėją viename Amsterdamo klube.

Be to, ieškinyje teigiama, kad Lizzo choreografė Shirlene Quigley kitoms atlikėjoms primetinėjo savo krikščioniškus įsitikinimus ir niekino tuos, kurie turėjo ikivedybinių lytinių santykių, taip pat imitavo oralinį seksą, dalijosi nepadoriomis seksualinėmis fantazijomis ir aptarinėjo vienos atlikėjos nekaltybę.

Ieškinyje nenurodoma, ar Lizzo žinojo apie įtariamą Sh.Quigley elgesį, tačiau ieškovės – šokėjos Arianna Davis, Crystal Williams ir Noelle Rodriguez – mano, kad ji žinojo apie Sh.Quigley skundus, jų advokatas Ronas Zambrano sakė „NBC News“.

Ieškinyje atsakovais įvardijami Lizzo, juridinis vardas Melissa Viviane Jefferson, jos prodiuserinė kompanija „Big Grrrl Big Touring, Inc“ ir Sh.Quigley. Ieškinyje pateikiami tokie reikalavimai kaip seksualinis priekabiavimas, priešiškos darbo aplinkos sukūrimas, neteisėtas įkalinimas.

Šokėjos taip pat teigė, kad Lizzo, žinoma kaip kūno pozityvumo ir meilės sau šalininkė, kritikavo neseniai priaugtą šokėjos svorį, barė ir atleido šokėją, nes ji padarė repeticijų įrašą.