Prabangaus viešbučio Vilniuje vadovė: apie Holivudo žvaigždžių norus ir princesės pripažinimą

Rūta Pulkauninkaitė-Macikė / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Rūta Pulkauninkaitė-Macikė / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-02-07 15:59
AA

Kalbėti apie prabangius viešbučius – visada įdomu, juk čia – ne tik gražūs vaizdai, bet ir skambūs vardai. Jei Lietuvoje filmuojamas koks nors filmas, vyksta koncertas, be abejo, dažniausiai ryškiausios žvaigždės apsistoja geriausiuose šalies viešbučiuose. „Jūs nežinote, kokio lygio Holivudo žvaigždės čia lankėsi. Didžiuojuosi tuo, kad iš mūsų ši informacija neišėjo. Tokie svečiai dažnai gyvena slapyvardžiais ir kartais net viešbučio darbuotojai supranta tik jam atvykus, kas jis toks“, – sako viešbučio „Pacai“ generalinė direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

Ir nors didžioji dauguma svečių lieka paslaptyje, vieną iš jų viešbučio vadovė atskleidė – tai karališkosios šeimos atstovė iš Danijos, su kuria moteris turėjo galimybės susipažinti pati.

„Pagal protokolą generaliniam direktoriui būtina palydėti tokio rango svečią iki kambario. Tai buvo princesė. Tikrai jaudiniesi, kai toks aukštas svečias. Palydžiu į kambarį, atidarau jai duris, ir princesė sako: vau. Buvo gera tai išgirsti iš princesės, kuri gyvena rūmuose ir mačiusi visko pasaulyje“, – LNK laidoje „Bus visko“ kalbėjo Rūta.

Rūta Pulkauninkaitė-Macikė / LNK nuotr.

Kalbant apie turtingų ir įtakingų žmonių užgaidas, jų pasitaiko pačių įvairiausių. Paklausus Rūtos, kur yra riba ir kiek viešbučio svečiai gali užsigeisti, moteris sako – ribų beveik nėra. Norai pildomi laikantis vienos taisyklės.

„Riba yra legalumas. Ir plastines operacijas esam organizavę, ir plaukų priauginimus, ir asmeninius teniso trenerius, ir jogą kambaryje, ir masažus. Turėjome Holivudo žvaigždžių, iš kurių kūno kalbos buvo vienas prašymas: manęs nekalbinkit, prie manęs nelįskit, aš nieko nenoriu, su niekuo nenoriu bendrauti, prašau man palikti šviežiai spaustų salierų sulčių kiekvieną rytą 9 valandą. Mes tai ir darėme, nors šiaip mes nespaudžiam salierų sulčių. Vienam svečiui per mūsų pusryčius labai patiko elnienos dešrelės, sako, prašau 2 kilogramų, vešiuosi namo tų dešrelių. Arba prašymas, kad kambaryje atsirastų 20 buteliukų pomidorų sulčių“.

Rūta Pulkauninkaitė-Macikė / Asmeninio albumo nuotr.

Prieš atvykstant svarbiems svečiams į viešbutį, vyksta ir milžiniški patikrinimai. „Įdomiausia dalis – pasiruošimai tokiems priėmimams, tuomet būna didžiuliai patikrinimai, kai iki niuansų skaičiuojama, per kiek sekundžių nusileis liftas, kaip greitai atsidarys durys, ir, jeigu būtų išpuolis, koks yra evakuacijos kelias, kur reiktų slėptis, jeigu ataka iš dangaus. Tomis dienomis mes būnam pats saugiausias viešbutis“, – šypsojosi Rūta.

„Pacų“ vadovė Rūta ne tik spinduliuoja pasitikėjimu savimi, ją visada lydinti šypsena simbolizuoja vidinę ramybę bei harmoningą gyvenimą. Nors pati Rūta dirba su aukščiausio lygio aptarnavimu, savo kelionių metu mėgsta tyrinėti ne tik prabangius viešbučius, bet ir mėgautis ir paprastumu, taip išlaikydama balansą. Tai puikiai apibūdina jos vestuvių šventė, kuri įvyko Zanzibaro saloje. Prisimindama vieną gražiausių savo gyvenimo įvykių, moteris sako, kad tai buvo siurprizas, kurį suorganizavo vyras, su kuriuo šiandien jiedu jau 18 metų. Daug keliaujančios šeimos įspūdžius Rūta aprašo bloge „Family Living a Dream“, kurį pradėjo kurti gyvendama Balyje.

Rūta Pulkauninkaitė-Macikė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Nors visą dieną Rūta praleidžia darbe, o vakare nori būti su šeima, neapleidžia ir sporto, kuriam dedikuoja savo ankstyvus rytus. Todėl sako, kad gyvenime spėja viską. O tiems, kurie mėgsta sakyti, kad neturi laiko, siūlo atlikti viena eksperimentą.

„Kai žmonės sako, neturiu laiko, reikia padaryti paprastą pratimą – savaitę ar bent dieną pabandyti kas 15 minučių užsistatyti žadintuvą ir užsirašyti, ką aš per 15 minučių padariau. Peržiūri ir supranti, kiek tu daug laiko skiri ne ten, kur reiktų, kiek tu laiko googlini, kiek laiko šneki apie orą, tuomet pasirodo, kad gali rasti valandą ir net dvi“, – sakė Rūta.

Visa Rūtos Pulkauninkaitės-Macikės istorija – antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.

Viešbučio „Pacai“ generalinė direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė (8 nuotr.)
+2