Prabilo nušautos operatorės H.Hutchins tėvas: įvardijo, ką kaltina dėl dukros mirties

Alecas Baldwinas ir Halyna Hutchins / „Scanpix“ nuotr.
Alecas Baldwinas ir Halyna Hutchins / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-10-25 21:26
AA

Alecas Baldwinas (63), praeitą savaitę juostos „Rust“ filmavimo aikštelėje rekvizitiniu ginklu nušovęs kinematografę už tragišką incidentą „nėra atsakingas“, sakė Halynos Hutchins tėvas.

Nušautos operatorės tėvas Anatoly kaltę dėl tragiško incidento verčia visai ne Holivudo žvaigždei, o vesterno komandai, kuri davė pagrindinį vaidmenį atliekančiam aktoriui užtaisytą ginklą, rašo Nypost.com.

„Vis dar negalime patikėti, kad Halyna negyva. Jos gedinti motina eina iš proto, – „The Sun“ sakė operatorės tėvas. – Tačiau Aleco Baldwino atsakingu už tai nelaikau; dėl to kalta rekvizitų komanda, prižiūrinti ginklus.“

Halyna Hutchins / „Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad kino aktorius Alecas Baldwinas ketvirtadienį vesterno „Rust“ aikštelėje Santa Fe šovė iš rekvizitinio ginklo, kuris sužeidė filmo režisierių Joelą Souzą ir pražudė operatorę Halyną Hutchins.

Likus kelioms minutėms iki scenos filmavimo Alecui Baldwinui buvo pranešta, kad iš ginklo šaudyti saugu, teigiama Santa Fe apygardos Šerifo biuro dokumentuose. Tačiau, kaip Nypost.com sakė ekspertai, aktorius vis tiek turėjo elgtis labai atsargiai ir netaikyti ginklu į kitą žmogų, net jei jam buvo pasakyta, kad jokio pavojaus tai daryti nėra.

Nors dėl incidento policija kol kas nieko nesulaikė, aktoriui, po nelaimės nuoširdžiai apgailestavusiam ir išreiškusiam palaikymą nušautos operatorės artimiesiems, gresia rimta civilinė ir teisinė atsakomybė.

Su Alecu Baldwinu bendravo ir Halynos Hutchins tėvas, kuris atskleidė, jog dėl kaltinimų pareiškimo spręs žuvusiosios vyras Matthew, su kuriuo ji augino devynerių sūnų.

Halyna Hutchins (6 nuotr.)