Praėjus mėnesiui po Agnės Jagelavičiūtės mirties – mišios jai atminti: rinkosi artimieji, draugai

Bernardinų koplytėlėje aukojamos šv. mišios Agnei Jagelavičiūtei atminti / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį, praėjus mėnesiui po stilistės, knygų autorės Agnės Jagelavičiūtės mirties, Vilniuje aukojamos mišios. Prisiminti netikėtai mirusios kūrėjos į Bernardinų koplytėlę susirinko jos artimieji, draugai, kolegos ir gerbėjai.

Nuo staigios Agnės Jagelavičiūtės mirties praėjo jau mėnuo. Garsiai stilistei, menininkei, socialinių tinklų žvaigždei atminti sausio 28-ąją 11 val. Bernardinų koplytėlėje aukojamos Šv. mišios.

Į jas atvyko Agnės mama Nijolė Jagelavičienė ir ištikimi draugai – komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, prodiuseris Gediminias Jaunius, viešųjų ryšių specialistė Rima Olberkytė-Stankus bei kiti.

Po mišių jie išvyko į Karmėlavos kapines, kur Agnė buvo palaidota mėnesio pradžioje. Ant jos kapo susirinkusieji padėjo gėlių ir uždegė žvakių, kad, kaip anksčiau teigė N.Jagelavičienė, „visada jai būtų šviesu ir ją šildytų mūsų prisiminimai“.

Fotogalerija:

Bernardinų koplytėlėje aukojamos šv. mišios Agnei Jagelavičiūtei atminti (27 nuotr.)
+21

Apie mišias ketvirtadienį pranešusi A.Jagelavičiūtės mama taip pat pasidalijo jautriais žodžiais ir nuotrauka su dukra.

„Laikas bėga..... jau beveik mėnuo kaip Agnė, palikusi mane, savo sūnų Leoną ir visus, kuriems ji buvo svarbi, išėjo į amžinybę...“, – rašė N.Jagelavičienė.

Primename, kad apie 42-ejų A.Jagelavičiūtės mirtį pranešta gruodžio 28 dieną. Netrukus paskelbta, kad jos gyvybė užgeso dėl plaučių uždegimo komplikacijų.

Sausio 3-iąją amžinojo poilsio Agnė atgulė Karmėlavos kapinėse greta anksčiau palaidotų tėčio Leono ir močiutės Juditos. Užkasus urną, šeimos kapavietę užliejo baltų žiedų jūra.

1980 metų spalį gimusi A.Jagelavičiūtė yra baigusi Vilniaus dizaino kolegiją ir Vilniaus dailės akademiją, ji dirbo mados žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyr. redaktore, buvo stiliaus platformos „StiliuSOS“ įkūrėja, viena labiausiai sekamų lietuvių socialiniuose tinkluose.

Agnė Jagelavičiūtė su mama Nijole Jagelavičiene (34 nuotr.)
+28

Ji taip pat žinoma kaip laidų vedėja, knygų autorė.

A.Jagelavičiūtė išgarsėjo realybės šou „Akvariume“, dar būdama antro kurso studente. Vėliau dirbo „TV pagalbos“ komandoje. Įkūrė stiliaus platformą „StiliuSOS“.

Buvo dukart ištekėjusi. Pirmas vyras – Vytautas Martinaitis, antras – Mantas Volkus, su kuriuo susituokė 2013 metų gruodį ir susilaukė sūnaus Leono. Pora išsiskyrė 2019 metais.

Kaune palaidota Agnė Jagelavičiūtė (80 nuotr.)
+74
Atsisveikinimas su Agne Jagelavičiūte (199 nuotr.)
+193
Skaitykite daugiau