Premjera: Bjelle ir Vidas Bareikis gerbėjams dovanoja dainą „Vilkas ir paukštis“

Raminta Naujanytė-Bjelle / Artūro Arti nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Vilkas ir paukštis“ – tokią dainą drauge sukūrė du Lietuvoje gerai pažįstami menininkai: režisierius, dainų kūrėjas ir atlikėjas Vidas Bareikis bei kompozitorė ir dainininkė Raminta Naujanytė-Bjelle. Bendras jų darbas, pasak Ramintos, gimė susitikus panašioms kūrėjų mintims.

Pasiteiravus, kodėl du skirtingų krypčių menininkai nusprendė įmerkti pirštus į panašius kūrybos vandenis, Bjelle ilgai atsakymo neieškojo – pasak jos, dviese dainuoti ir kurti  dar maloniau nei vienai.

„Radome bendrą kalbą, dėl to drąsiai ėmėmės šios idėjos įgyvendinimo“, – sako Raminta, džiaugdamasi, kad jos sugrįžimo vakare pavadinimu „Kas tu toks?“ dalyvaus ir V.Bareikis.

Tiesa, į klausimą, ar kūrėjas palaikys Ramintą klausytojų pusėje, ar drauge žengs į sceną, Bjelle išduoti neskuba. Tačiau V.Bareikio kūrybos gerbėjai gyvai atliekamą dainą turėjo progą pirmieji išgirsti jo  naujojo albumo „Klausimai“ pristatymo koncerte.

Daina, kurioje susilieja akustinės ir elektroninės muzikos garsai, parašyta muzikantams įkvėpimo mūzas gaudant atskirai – kūrybos fragmentai į bendrą piešinį gulė virtualioje erdvėje, kol kompozicija įgavo norimą muzikinį ir tekstinį pavidalą.

Kokia scenos vilku tampančio V.Bareikio ir naujam skrydžiui sparnus skleidžiančios R. Naujanytės-Bjelle kūrinio ateitis, parodys laikas. O kol kas lapkričio 28-osios vakarą  klube „Tamsta“ Raminta kviečia kartu pamėginti rasti atsakymą į klausimą „Kas tu toks?“

 

Skaitykite daugiau