Premjera: naujausioje „Man-go“ dainoje – Rimos dienoraščio ištraukos

„Man-go“ (iš kairės): Justina Jančiauskaitė, Rima Petrauskytė-Malašičevė ir Gabija Sruogiūtė / Sauliaus Balčiūno nuotr.
„Man-go“ (iš kairės): Justina Jančiauskaitė, Rima Petrauskytė-Malašičevė ir Gabija Sruogiūtė / Sauliaus Balčiūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-12 11:04
AA

Merginų grupė „Man-go“ pristato naujausią, dar niekur negirdėtą savo dainą „Gal per ilgai“, kurioje sugulė ne tik kompozitoriaus išmonė, bet ir asmeniniai grupės lyderės Rimos Petrauskytės-Malašičevės išgyvenimai.

Grupės merginos įsitikinusios – kiekviena daina atlikėjui turi sukelti tam tikrus prisiminimus ar jausmus, nes kitu atveju, perduoti kūrinio žinutę klausytojams bus labai sunku.

Kaip visada, sėdau rašyti dienoraščio ir jį pavarčiusi, radau keletą frazių, kurios puikiai tiko dainos priedainiui.

Būtent todėl  „Man-go“ narės į kiekvieną kuriamą dainą stengiasi įdėti dalelę savęs ar atrasti joje detalių, primenančių tam tikrus asmeninius išgyvenimus.

„Išgirdusi šią dainą supratau, kad priedainyje kažko trūksta. Kartu su kompozitoriumi ilgai svarstėme ir ieškojome raktinių žodžių, kurie būtų tinkami.

Vieną vakarą, po įrašų studijoje grįžusi namo, ilgai klausiausi priedainio ir supratau, kad žodžiai vis dar ne tie. Kaip visada, sėdau rašyti dienoraščio ir jį pavarčiusi, radau keletą frazių, kurios puikiai tiko dainos priedainiui“, – pasakojo Rima.

Rima Petrauskytė-Malašičevė / Anos Rosso nuotr.

Atlikėjos teigimu, šios frazės – tai žodžiai, apibūdinantys jos ir vieno jai svarbaus žmogaus santykius. Kas tas žmogus, Rima neatskleidžia, tačiau tikina, jog išgirdęs šią dainą, jis žinos, kam ji skirta.

„Tai mano gyvenimo dalis, prisiminimai apie tam tikrą man svarbų laikotarpį. Ir džiaugiuosi, kad tai puikiai tiko šiai dainai. Panaudotos frazės iš dienoraščio padarė kūrinį „Gal per ilgai“ labai artimu ir man, ir merginoms. Nes jos taip pat šiek tiek žino apie šį mano gyvenimo tarpsnį“, – sakė grupės „Man-go“ lyderė.

Paklausykite ir įvertinkite: