Prezidentas V.Adamkus – apie ligoninėje atsidūrusios žmonos būklę: „Esu sukrėstas“

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Dariaus Kučio nuotr.
Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-01 19:26
AA

Kadenciją baigęs LR prezidentas Valdas Adamkus (95) susirūpinęs dėl savo žmonos Almos Adamkienės (95) būklės, kuri dar ketvirtadienį atsidūrė ligoninėje. Buvęs politikas neslepia, kad medikai gero nežada.

Šeštadienį kadenciją baigęs LR prezidentas Valdas Adamkus pakomentavo savo žmonos Almos Adamkienės būseną.

TV3 žinioms politikas sakė, kad žmona gydoma Santariškėse, tačiau kol kas situacija prasta.

„Jinai yra izoliuota, Santariškėse, reanimacijoje. Labai intensyvioje priežiūroje“, – TV3 žinioms sakė prezidentas Valdas Adamkus.

Buvęs šalies vadovas nedetalizavo, ar jo žmona ligoninėje atsidūrė dėl koronaviruso, tačiau neslėpė, kad medikų prognozės nedžiugina.

„Niekas nesako, kad bus gerai. Kovojama. Aš tokiame stovyje, kad esu sukrėstas ir negaliu net galvoti, nes situacija yra bloga“, – TV3 žinioms kalbėjo jis.

Primename, kad Valdo Adamkaus sutuoktinė Alma Adamkienė dėl įtariamos koronaviruso infekcijos ketvirtadienį išvežta į ligoninę.

BNS tai ketvirtadienį patvirtino V.Adamkaus referentė Božena Bagonaitienė.

„Taip, galiu patvirtinti tą faktą. Taip, (dėl įtariamo koronaviruso – BNS)“, – sakė ji.

Alma Adamkienė ir Valdas Adamkus / Irmanto Gelūno nuotr.

Trečiadienį skelbta, kad V.Adamkus susirgo koronavirusu, dėl to buvo atšauktas planuotas jam skirtų Vilniaus garbės piliečio regalijų įteikimo renginys.

„Taip, patvirtinu, taip, (koronavirusas – BNS)“, – BNS tuomet sakė V.Adamkaus referentė Božena Bagonaitienė.

Anot jos, prezidentas gydosi namuose, jam liga testu patvirtinta trečiadienį. Pasak B.Bagonaitienės, prezidentas jaučiasi „pakankamai neblogai“.

Kadenciją baigusio Lietuvos prezidento žmona Alma Adamkienė gydoma ligoninėje šią vasarą buvo du kartus. Paleistą į namus A.Adamkienę taip pat prižiūri gydytojai. Pasak V.Adamkaus, ponia Alma dar gana silpnos sveikatos, sunkiai vaikšto, bet jis nepraranda vilties, kad ji atsigaus.

Alma ir Valdas Adamkai (44 nuotr.)
+38