Prie Malmės arenos plūsta „Eurovizijos“ gerbėjai: tarp tūkstančio ryškių fanų – ir Makalius

„Eurovizijos“ gerbėjai renkasi į Malmės areną stebėti konkurso finalą / Lukas Balandis / BNS nuotr.
„Eurovizijos“ gerbėjai renkasi į Malmės areną stebėti konkurso finalą / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-11 20:34
AA

Šeštadienį prie Malmės arenos plūsta „Eurovizijos“ gerbėjai iš viso pasaulio – čia šiandien vyksta didysis finalas, kurio metu dėl trofėjaus varžysis 25 šalys. Palaikyti lietuvio Silvester Belt prie arenos plūdo ir gerbėjai nešini Lietuvos vėliavomis, o tarp jų – ir kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Prie Malmės arenos šeštadienį pradėjo plūsti ryškūs „Eurovizijos“ gerbėjai, palaikantys savo šalių atstovus bei favoritus. Tarp minios buvo galima išvysti originaliais kostiumais nustebinusių užsieniečių bei lietuvių, nešinų trispalve.

Šalia arenos Žmonės.lt sutiko ir kelionių organizatorių Rimvydą Širvinską-Makalių, kuris šiandien atvyko palaikyti Lietuvos atstovo Silvester Belt. Makalius pasidalijo savo pirmaisiais įspūdžiais ir atskleidė, kas labiausiai sužavėjo atvykus į Malmę.

„Eurovizijos“ gerbėjai renkasi į Malmės areną stebėti konkurso finalą / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Man yra tekę čia būti prieš kelerius metus, bet dabar patyriau visai kitokią Malmę. Nerealu matyti, kaip šis miestas užsidegęs „Eurovizijos“ dvasia“, – portalui Žmonės.lt sakė Makalius.

Į Švediją atvykęs lietuvis atskleidė, kurių šalių dainos šiemet jį sužavėjo labiausiai.

„Žinoma, lietuviška daina mano favoritė, po Lietuvos – Ukraina, Liuksemburgas. Taip pat patinka graikų daina.... Labai tikiuosi, kad šį vakarą laimės muzika“, – sakė Makalius.

Rimvydas Širvinskas / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Galiausiai kelionių organizatorius prieš finalą pasidalijo palinkėjimu „Luktelk“ hito atlikėjui Silvester Belt.

„Kuo mažiau jaudulio! Mačiau, kad jis labai savimi pasitiki, manau, tai geras ženklas. Linkiu to neprarasti“, – Silvestrui linkėjo Makalius.

Fotogalerija:

„Eurovizijos“ gerbėjai rinkosi į Malmės areną stebėti konkurso finalą (44 nuotr.)
+38