Prie vairo su Gitana Bukauskiene, „Laimos“ vyr. redaktore: „Mini Cooper Countryman“

Gitana Bukauskienė / Gedmanto Kropio nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Automobilis šiandien – ne tik susisiekimo priemonė. Jis, kaip ir kiti daiktai, puikiai nusako, kokiam socialiniam ratui – stilingųjų, praktiškųjų, intelektualų, „žaliųjų“, „supermamų“ ir t. t. – norėtumėte priklausyti arba jau priklausote. Todėl paspėliokime, ką apie jus mano aplinkiniai, kai vairuojate „Mini Cooper Countryman“.

1. Jau išaugote savo pirmąjį „Mini“, apie kurį svajojote / vairavote studijų metais ar tik pradėjusi karjerą. Tačiau aistra šitam brendui, būdinga kone visoms kūrybiškoms natūroms, išliko net ūgtelėjus statusui (ir pajamoms), pasikeitus šeiminei padėčiai. Žodžiu, atėjo laikas „Countryman“ – didžiausiam „Mini“ charakterį išlaikiusiam modeliui.

2. Jūs – ne fermerė, nors mielai savaitgalį dingstate iš miesto! Buriuoti, nardyti, slidinėti… Juk tam ir įsigijote stilingą, kompaktinių išmatavimų, bet kartu ir talpų krosoverį, puikiai pritaikytą didmiesčio iššūkiams (pavyzdžiui, liūtims), kaip ir įvairiausioms kelionėms bei shoppingui

3. Dažnai gaunate velnių, kad esate nepraktiška. Iš tiesų, „Mini“ niekada nebuvo biudžetinis ženklas. Už gerai sukomplektuoto „Countryman“ kainą galėtumėte įsigyti „BMW X1“ ar net klasikinį „trečiuką“. Tačiau tokio tipo rekomendacijos jums nuskamba panašiai, kaip mados gurmanei pasiūlymas hitinę „Balenciaga“ rankinę keisti į popsinį „Michael Kors“ krepšį. Nesvarbu, kad daugelio geidžiamą.

4. Nejautrą estetiniams sprendimams jūs laikote viena iš žmonijos nuodėmių. Todėl kas rytą žvilgsniu paglostote visiems „Mini“ salonams įprastus lėkštės formos skydelius, chromuotas rankenėles, dygsniuota oda aptrauktas sėdynes, pasidžiaugiate didžiuliu stoglangiu, pripildančiu erdvę šviesos. Ir ši stiliaus fiesta jums žymiai svarbesnė, nei akivaizdus kai kurių elektroninių funkcijų, būdingų kitiems premium klasės automobiliams, trūkumas.

5. Melancholiška būtybe jūsų tikrai nepavadinsi, nebent „Countryman“ įsigijote „netyčia“, pavyzdžiui, įkalbėta paauglės dukters. Visais kitais atvejais jus veža šio, komfortiškiausio iš visų „Mini“, charakterio bruožai: veržlumas, tikslus valdymas ir netgi variklio gausmas. Juk kasdien esate pasiruošusi gyvenimo nuotykiui!

Skaitykite daugiau