Priekabiavimu apkaltinta Lizzo smogia atgal: planuoja paduoti šokėjas į teismą

Lizzo / „Scanpix“ nuotr.
Lizzo / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-28 08:05
AA

Po to, kai liepos pradžioje kelios buvusios šokėjos padavė Lizzo į teismą dėl tariamo seksualinio, rasinio ir religinio priekabiavimo bei prastų darbo sąlygų, dainininkės advokatas teigia, kad ji planuoja pateikti atsakomąjį ieškinį dėl tariamai veidmainiško ieškovių elgesio.

Dainininkės Lizzo advokatas teigia, kad jos buvusios šokėjos mielai susitikinėjo su ja be viršutinių drabužių, o šokėjų teisininkų komanda teigia, kad šis teiginys nekeičia jokių faktų.

Trečiadienį Lizzo advokatas Marty Singeris su portalu People.com pasidalijo nuotraukomis, kuriose ieškovės Arianna Davis, Crystal Williams ir Noelle Rodriguez tariamai laimingai šnekučiuojasi užkulisiuose su „Crazy Horse“ topless kabareto šou atlikėjomis 2023 m. kovo 5 d. Paryžiuje – po to, kai ieškinyje jos teigė, kad Lizzo spaudė jas dalyvauti pasirodyme gastrolių metu.

Lizzo / „Scanpix“ nuotr.

„Šie vaizdai, kuriuose matyti trys ieškovės, linksmai besilinksminančios užkulisiuose po topless pasirodymo, buvo padaryti po jų apsilankymo 2023 m. vasario mėnesį Amsterdamo klube „Bananenbar“, dėl kurio jos skundžiasi savo ieškinyje“, – rašė M.Singeris pareiškime, turėdamas omenyje ir kitą klubą, kuriame, jų teigimu, buvo spaudžiamos lankytis ir liesti nuogus atlikėjus.

Pasak Singerio, po išvykos į Paryžių visos trys šokėjos grįžo į darbą Lizzo gastrolėse. Kitą mėnesį Davis tariamai pateikė atrankos įrašą Lizzo televizijos laidai „Watch Out for the Big Grrrls“, kuriame teigė norinti „sekti jos pėdomis“.

„Po to, kai ponios Davis atrankos vaizdo įrašas buvo paviešintas, ji bandė paaiškinti savo šlovinančius komentarus apie Lizzo, teigdama, kad didžioji dalis jos kaltinimų buvo pagrįsti vėliau įvykusiais dalykais. Šis pasiteisinimas visiškai prieštarauja faktams, įskaitant ir šiuos vaizdus“, – M.Singeris tęsė pareiškimą.

„Šios nenuginčijamos nuotraukos ir vaizdo įrašai kartu su papildomais svariais įrodymais įrodo akivaizdžius prieštaravimus tarp to, ką ieškovės teigia savo fiktyviame ieškinyje, ir to, ką iš tikrųjų įrodo faktai“, – rašo advokatas. „Ieškinys yra apsimestinis. Lizzo ketina pateikti ieškinį dėl piktavališko persekiojimo, kai laimės bylą, šie melagingi ieškiniai bus atmesti.“

Ieškovių pareiškime jų teisininkų komanda teigė, kad Lizzo pakvietė šokėjas dalyvauti pasirodyme, tačiau „kviesdama šokėjas į šį pasirodymą nepaminėjo, kad tai yra nuogalių kabareto baras“.

Davis, Williams ir Rodriguez advokatė Neama Rahmani pareiškime minėtam portalui teigia, kad, nepaisant nuotraukų, jos „patvirtina kiekvieną ieškinio teiginį ir laukia teismo proceso“.

„Mūsų klientės nebijo M.Singerio, jo tuščių grasinimų ar aukų gėdinimo, – rašė Rahmani. – Esu išnagrinėjusi tūkstančius bylų, įskaitant baudžiamąjį persekiojimą prieš narkotikų kartelius, todėl neketiname nusileisti. Pažiūrėkime, ar Singeris iš tikrųjų gali nagrinėti bylą teismo salėje, o ne žiniasklaidoje.

Mes nagrinėjome visus šiuos atvejus, kai ieškovės, atrodo, buvo laimingos kartu su Lizzo, kol su ja dirbo. Žinoma, jos norėjo išsaugoti savo darbo vietas. Joms reikėjo apmokėti sąskaitas, kaip ir visiems kitiems, tačiau galiausiai joms pasidarė gana.“

Lizzo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rahmani vadina Singerio komentarus „aukų gėdinimu“ ir sako, kad jie „nekeičia jokių faktų ieškinyje“.

„Ieškovės tik norėjo išsaugoti savo darbo vietas, kol joms pagaliau baigėsi kantrybė. Arianna, Noelle ir Crystal buvo pakankamai drąsios, kad atskleistų savo istorijas, ir jos neketina atsitraukti, susidūrusios su tokia Lizzo advokato patyčių taktika. Mūsų klientės išlieka tvirtos ir nekantriai laukia savo dienos teisme“, – priduria ji pareiškime.

Kitas jų advokatas, Ronas Zambrano, papildomame pareiškime minėtam portalui rašo: „Šioje byloje jaučiamės itin užtikrintai.“

Po to, kai šio mėnesio pradžioje buvo pateiktas ieškinys, Lizzo atsakė į teiginius socialinėje žiniasklaidoje, teigdama, kad ji „nėra piktadarė“ ir kad jai metami kaltinimai yra „per daug piktinantys“, kad į juos nebūtų atsižvelgta.