Kate Middleton šeimoje – džiugios nuotaikos: jos sesuo Pippa susilaukė trečio vaiko

Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton su vyru Jamesu Matthews / „Scanpix“ nuotr.
Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton su vyru Jamesu Matthews / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-12 08:46
AA

Kate Middleton sesers Pippos Middleton šeimoje – malonios permainos. Jaunėlė Kembridžo hercogienės sesuo susilaukė trečios atžalos.

Pippa Middleton su vyru Jamesu Matthews džiaugiasi šeimos pagausėjimu. Prieš dvi savaites jie susilaukė trečios atžalos – dukros, praneša portalas people.com.

Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pippos Middleton naujagimė – šeštoji Carole ir Michaelo Middletonų anūkė. Pora jau augina trejų metų sūnų Arthurą ir dukrą Grace Elizabeth Jane, kuri gimė praėjusių metų kovą.

Pippa Middleton gimdė toje pačioje ligoninėje, kur vaikų – princų George'o bei Louiso ir princesės Charlotte – susilaukė jos sesuo Catherine.

Pippa ir Jamesas, suteikdami naujai šeimos narei vardą, pagerbė ir giminaitę Kate Middleton. Vidurinysis jų mergaitės vardas – toks pats, kaip ir tetos Kate. Būtent Kembridžo hercogienės pilnas vardas yra Catherine Elizabeth Middleton.

Žmonės.lt primena, kad žinoma britų pora susituokė 2017-aisiais, iki vestuvių jiedu buvo pažįstami daugiau nei dešimt metų.

Vyras mylimai moteriai pasipiršo vasarą, o jų santuokos ceremonija vyko Šv. Morkaus bažnyčioje Berkšyre. Pasaulio dėmesį prikausčiusios vestuvės žavėjo skoniu, elegancija. Žinoma, viena didžiausių žvaigždžių šventėje buvo Pippos sesuo, Kembridžo hercogienė Catherine, prižiūrėjusi būrį vaikų.

Pippos Middleton vestuvės (41 nuotr.)
+35