Princas Harry ir Meghan Markle pareiškė užuojautą dėl princo Philipo mirties

Karalienė Elizabeth II ir princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį pasaulį sukrėtus žiniai, jog mirė Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II vyras princas Philipas, gedi visa karališkoji šeima. Užuojautą pareiškė ir princas Harry su Meghan Markle, kurių santykius su šeima pastaruoju metu slėgė didžiulė įtampa. Senelio atminimą Harry su žmona pagerbė savo tinklalapyje „Archewell“.

Princui Harry ir Meghan Markle priklausantis internetinis tinklalapis „Archewell“ atiduoda pagarbą princui Philipui. Dabar užėjus į puslapį per visą ekraną jame matoma žinutė, pagerbianti Edinburgo hercogą, princo Harry senelį, kurio gyvybė užgeso jam einant 100-uosius metus.

„Mylimam Jo Didenybei, Edinburgo hercogui atminti. Ačiū Jums už tarnybą... Jūsų labai trūks“, – rašoma internetiniame puslapyje „Archewell“.

Meghan Markle ir princas Harry savo internetiniame puslapyje pagerbė princą Philipą

Bakingamo rūmai paskelbė, kad princas Philipas mirė 7 val. ryto Didžiosios Britanijos laiku, tad tuo metu Kalifornijoje, kur gyvenimą kuria Harry ir Meghan, buvo 4 val. nakties. Galimai pora miegojo, kai naujienos ėmė sklisti pačių artimiausių tarpe.

Tikėtina, jog princas Harry sugrįš į Jungtinę Karalystę po ilgo laiko – nuo tada, kai atsisakė karališkųjų pareigų ir su žmona Meghan Markle persikėlė gyventi į JAV.

Pastaruoju metu poros ir karališkosios šeimos santykius buvo užgulusi didžiulė įtampa, ypač situacija paaštrėjo princui Harry ir Meghan davus interviu JAV televizijos žvaigždei Oprah Winfrey.

Artimas rūmų šaltinis anksčiau „People“ patikino, jog senelio laidotuvėse princas Harry tikrai dalyvaus. 

„Princas padarys viską, jog sugrįžtų į Jungtinę Karalystę ir šiuo sunkiu metu būtų su šeima. Žinant Harry, nieko kito ir negalima tikėtis, kaip tik to, kad jis norės palaikyti artimuosius ir savo močiutę jai tokiu sunkiu metu. Kalbant apie Meghan, ji dabar laukiasi, tad manome, jog pirmiausia Harry žmona pasitars su gydytojais, ar jos būklė leidžia keliauti, tačiau Harry – tikrai parvyks“, – kalbėjo artimas karališkajai šeimai šaltinis.

Meghan anksčiau yra užsiminusi, jog antrasis kūdikis turėtų gimti vasarą.

Apie princo Philipo mirtį balandžio 9-ąją pranešė Bakingamo rūmai.

„Su dideliu liūdesiu Jos Didenybė Karalienė praneša apie savo mylimo vyro, Jo Karališkosios Aukštybės, Edinburgo hercogo princo Philipo, mirtį“, – buvo rašoma rūmų pranešime. 

Lapkritį 73-iąsias vedybų metines atšventę karalienė Elizabeth II ir Philipas didžiąją pandemijos dalį praleido Vindzore dėl savo garbingo amžiaus.

Karalienė Elizabeth II ir jos vyras princas Philipas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Princas Philipas gimė Kerkyros (Korfu) saloje 1921 metų birželio 10 dieną ir buvo vienintelis Graikijos princo Andriejaus, Graikijos karaliaus Konstantino jaunesniojo brolio, ir vokiečių princesės Alice Battenberg sūnus.

Princas Philipas mokėsi Vokietijoje, Škotijoje, o vėliau – Karališkojo karinio jūrų laivyno koledže Dartmute. Su tuomet dar būsima karaliene Elizabeth II jis susituokė 1947 metais, likus penkeriems metams iki jos įžengimo į sostą. Pora susilaukė keturių vaikų.

2017 metais Philipas nusprendė oficialiai užbaigti eiti savo karališkąsias pareigas, o karalienė palaikė šį jo sprendimą.

Princo Philipo gyvenimo akimirkos (27 nuotr.)
+21
Karalienė Elizabeth II ir jos vyras princas Philipas (49 nuotr.)
+43
Skaitykite daugiau