Princas Harry ir Meghan Markle paviešino dukters Lilibet pirmojo gimtadienio portretą

Princas Harry, Meghan Markle ir jų dukra Lilibet / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry, Meghan Markle ir jų dukra Lilibet / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-07 00:20
AA

Birželio 4-ąją, šeštadienį, princo Harry ir Meghan Markle dukrai Lilibet Dianai Mountbatten Windsor sukako vieneri metai. Ta proga Sasekso hercogai laikydamiesi karališkosios šeimos tradicijos paviešino mergaitės pirmojo gimtadienio portretą.

Fotografo Misano Harrimano įamžinta mažylė Lilibet per savo pirmąjį gimtadienį šypsosi sėdėdama lauke, šeimos namuose „Frogmore Cottage“, Vindzoro dvaro teritorijoje. Būtent čia buvo pirmieji princo Harry ir Meghan Markle namai, kol jie išvyko gyventi į JAV.

Nedidelėje ir jaukioje gimtadienio šventėje dalyvavo artimi šeimos nariai bei draugai. Kaip rašo vogue.com, čia buvo užsukę ir su princo Harry šeima gerus santykius palaikanti vyriausioji karalienės anūkė Zara Tindall su vyru Mike'u Tindallu ir vaikais. 

Lilibet Dianos portretas, kitoje nuotraukoje – Meghan Markle ant rankų laikanti pirmąjį gimtadienį švenčiančią dukrą: 

Meghan Markle, princas Harry, Zara Tindall ir Mike'as Tindallas / Scanpix nuotr.

Į Didžiąją Britaniją iš JAV, kur dabar gyvena, princas Harry ir Meghan Markle su dviem savo vaikais – Lilibet Diana ir trejų metukų Archie – atskrido birželio 1-ąją švęsti Elizabeth II valdymo 70-ojo jubiliejaus.

Praėjus porai dienų nuo atvykimo pora pirmąkart savo dukrelę Lilibet Dianą pristatė jos bendravardei karalienei Elizabeth II.

Lilibet Diana / Scanpix nuotr.

Lilibet – slapyvardis, kuriuo karalienė Elizabeth II vadino save vaikystėje, kol neištarė savo vardo. Būtent taip Elizabeth II meiliai vadino ir jos tėvas karalius George'as V, o vėliau – ir jos sutuoktinis princas Philipas. 

Kaip rašo „Daily Mail“, karalienės Elizabeth II ir jos proanūkės Lilibet pirmasis susitikimas įvyko praėjusią savaitę Vindzoro pilyje.

Princas Harry ir Meghan Markle su vaikais Archie ir Lilibet / Alexi Lubomirski nuotr.

Į Didžiąją Britaniją atvykę Sasekso hercogas ir hercogienė birželio 3-iąją pirmą kartą po dvejų metų pertraukos viešai pasirodė kartu su karališkąja šeima per Elizabeth II valdymo platininio jubiliejaus pamaldas.

Vis dėlto šis susitikimas jau kurį laiką tarp brolių Williamo ir Harry tvyrančios įtampos išsklaidyti nesugebėjo – Elizabeth II valdymo jubiliejaus metu, bent jau viešumoje, princai vienas su kitu neapsikeitė nė vienu žodžiu.

Pranešama, kad šiuo metu Harry ir Meghan jau yra grįžę į savo  namus Montecite, Kalifornijoje.

Platininio Elizabeth II valdymo jubiliejaus pamaldos (53 nuotr.)
+47
Kembridžo hercogų Williamo ir Catherine vaikai karalienės valdymo jubiliejaus iškilmėse (16 nuotr.)
+10