Raudonam kilimui kūną juodu gipiūru papuošusi Eglė Jakštytė siunčia žinutę: „Skonis draugų neturi“

Eglė Jakštytė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Eglė Jakštytė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-31 09:14
AA

M.A.M.A raudonuoju kilimu žengė ir dainininkė Eglė Jakštytė. Šiais metais, kaip pati teigė, ji pasirinko drąsesnį įvaizdį – savo kūną puošė juodu gipiūru.

Prabėgus kelioms dienoms po M.A.M.A apdovanojimų, Eglė Jakštytė savo socialiniuose tinkluose pasidalijo žinute, skirta moterims. Įrašu leido dalintis ir su portalu Žmonės.lt.

„Žinau, kad šių metų raudono kilimo įvaizdžių tikrai buvo visokių… Nuo labai drąsių, iki net labai paprastų, nuo visiškų beskonybių iki super wow elegantiškų.

Skonis draugų neturi, jau tą žinome visi.

Ką noriu pasakyti ir apie savo šių metų pasirinktą įvaizdį.

Mano pasirinkimas buvo individualus siuvimas pas super šiuolaikišką „Maukiss“ ženklą. Aš pati jaučiausi tikrai labai gerai. Ir taip, nepabijojau pabrėžti savo moteriškumo ir mes nutarėme šių metų raudonam kilimui sukurti man drąsesnį įvaizdį.

Man gera būti, kokia esu šiandien. Ir aš nebijau, nei ką apie mane pasakys ar ką pagalvos kiti. Ilgus metus gyvenau su milijonu kompleksų ir nesijaučiau gerai… Ačiū Dievui, tie laikai jau praėjo, nes daug ties tuo dirbau. Savivertė yra labai svarbu, labai lengva nuvertinti ar kritikuoti, bet mylėti ir priimti čia jau kitka..

Aš labai linkiu Lietuvos moterim nebijoti būti savimi, nebijoti pabrėžti savo moteriškumo! Esame visos labai savitos, nuostabios ir gražios! BUČKIS!“ – rašė E.Jakštytė.

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodė ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai – galerijoje:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374