Indrė Burlinskaitė „nuogos“ suknelės kritikams davė patarimą: „Kad jums neskaudėtų širdies“

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta / Auszil nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta į M.A.M.A apdovanojimus atvyko pasipuošusi dailia perregima suknele. Nors ir moteris susilaukė daug komplimentų, visgi buvo komentuojančių, kad jos įvaizdis buvo per daug atviras. Į pastarąją kritiką Indrė atsakė savo socialiniuose tinkluose.

„Tos moterys, kurioms iš tiesų labiausiai reikia pokyčių, pyksta ant manęs dėl perregimos suknelės.

Baikit.

Geriau padarykit kažką dėl savęs, kad žiūrint į kitą moterį jums neskaudėtų širdies, ji nuoga ar apsirengusi“, – rašė Indrė Burlinskaitė-Vaisieta. Įrašu ji leido pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

Penktadienio vakarą raudonuoju M.A.M.A apdovanojimų kilimu kartu su sutuoktiniu Liudu Vaisieta žengusi Indrė Burlinskaitė nestokojo puikios nuotaikos, o ir prikaustė aplinkinių žvilgsnius. Moteris M.A.M.A apdovanojimams pasirinko drąsų įvaizdį – perregimą suknelę.

„Visai nešalta, kai toks vyras šalia“ , – nusijuokė ji, išgirdusi Žmonės.lt klausimą, ar nežvarbu vilkėti plonytę suknelę dieną, kai Kaunas pasipuošė sniegu.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo Indrė, raudonajam kilimui ją papuošė „Mas 924“ dizainerė Monika Kazakevičiūtė. Anot moters, pasiruošimas ypatingam vakarui truko ne vieną dieną.

„Pati idėja kilo jau seniai, prieš keletą mėnesių. Šią suknelė sukūrė Monika, tačiau prie viso įvaizdžio dirbo visa komanda. Tikrai ilgai kurtas įvaizdis, o ir šiandien tam skyriau nemažai laiko. Pasistengiau. Smagu, kai kviečia į tokius renginius, tad stengiamės pasipuošti. Žiūrime į tai atsakingai“, – kalbėjo I.Burlinskaitė.

I.Burlinskaitės įvaizdis užkulisiuose kone iškart tituluotas vienu įspūdingiausių ir drąsiausių. Paklausta, ar prireikė drąsos pasipuošti perregima suknele, Indrė nė nesusimąsčiusi atšovė:

„Tik dabar, kai pasakėte, pagalvojau, kad gal ir drąsus įvaizdis. Nors, iš tiesų, man tai net neatrodo it būtų kažkas labai nematyta, kažkas išskirtinio. Norėjosi šį vakarą atrodyti būtent taip. Šis įvaizdis skirtas būtent M.A.M.A apdovanojimams.“

Į M.A.M.A apdovanojimus atvykusią Indrę komplimentais apipylė ne tik sutuoktinis Liudas, bet ir aplinkiniai.

„Ji visada atrodo puikiai, per daug stengtis nereikia. Juk sakoma, ne rūbas žmogų puošia, o žmogus rūbą. Tai jai puikiai tinka – ji visada puikiai atrodo“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt Indrę gyrė Liudas Vaisieta, o jo komplimentus palydėjo plati žmonos šypsena.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374
Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237
Skaitykite daugiau