Rebel Wilson po 7 mėnesių draugystės susižadėjo su mylimąja Ramona Agruma

Ramona Agruma ir Rebel Wilson / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorė Rebel Wilson (42) birželį pranešė apie naujus santykius su mylimąja, mados dizainere Ramona Agruma (38). Tuomet kalbėta, kad jų santykiai – rimti, tad planuose – bendra šeima. Svarbus žingsnis žengtas – prieš kelias savaites moterys susižadėjo.

Apie tai, kad Rebel Wilson susižadėjo su Ramona Agruma, pranešė portalas „Page Six“. Jo šaltinis atskleidė, kad pora apie neseniai įvykusias sužadėtuves prabilo aktoriaus George'o Clooney organizuotame „Casamigos“ Helovino vakarėlyje.

„Jos bučiavosi kamputyje ir visiems pasakojo, kaip džiaugiasi, kad yra susižadėjusios“, – sakė vienas informatorius.

Teigiama, kad R.Wilson ir R.Agrumos sužadėtuvės įvyko porą savaičių, o moterų rankas papuošė žiedai su deimantais.

Ramona Agruma ir Rebel Wilson / Socialinių tinklų nuotr.

Žmonės.lt primena, kad nors Rebel Wilson su Ramona Agruma dar kovą pasirodė „Oskarų“ „Vanity Fair“ vakarėlyje, oficialiai ją kaip mylimąją aktorė pristatė tik birželį. Savo instagramo paskyroje ji paviešino nuotrauką, kurioje merginos įsiamžinusios kartu besišypsančios.

„Galvojau, kad ieškau „Disnėjaus“ princo... bet gal iš tikrųjų visą laiką man reikėjo „Disnėjaus“ princesės, – skelbė ji.

Tuo metu „The Sydney Morning Herald“ atskleidė daugiau detalių apie naujus R.Wilson santykius.

„Ji ir Agruma per trumpą laiką labai suartėjo. Sidnėjuje gyvenanti Wilson motina Sue Bownds neseniai nuskrido į Los Andželą susitikti su Agruma, o pora atvirai diskutavo apie šeimos sukūrimą ir santuoką“, – pranešama minėtame leidinyje.

O šaltinis žurnalui „People“ sakė, kad merginų santykiai yra labai rimti ir jos susitikinėja jau šešis mėnesius. Teigiama, kad aktorė „dar niekada nebuvo laimingesnė“.

„Rebel draugams buvo labai šaunu matyti ją tokią garantuotą dėl santykių su kitu žmogumi“, – sakė šaltinis.

Dar vienas paaiškėjęs įdomus faktas – merginas supažindino aktorius ir dainininkas Hugh Sheridanas po to, kai nusprendė, kad skirs laiko savo geriausios draugės R.Wilson antros pusės paieškoms.

„Supažindinau Rebel su įvairiais žmonėmis, kaip ir Ramoną. Laisvalaikiu esu šiek tiek suvedinėtojas, bet su Rebel buvo tikrai nelengva, kaip ir su Ramona, – „2Day FM“ pasakojo jis. – Ramona labai protinga, ji moka daug kalbų, yra tikrai puiki europietė, o Rebel – labai protinga teisininkė.“

Ramona Agruma, Hugh Sheridanas, Rebel Wilson / Instagram nuotr.

Beje, H.Sheridanas ir pats neslepia savo biseksualumo – yra susitikinėjęs tiek su moterimis, tiek su vyrais.

„Viešėjau Niujorke ir buvau ką tik išsiskyręs su savo mylimuoju, o Rebel man pasakė: „Neįsivaizduoju, kaip tau turi būti liūdna. Aš dar niekada nebuvau tikrai įsimylėjusi.“ O aš pagalvojau: „Dieve, ją sunku palaužti“. O tada tiesiog pasvarsčiau, na, gal aš tiesiog ieškau ne toje vietoje, – toliau pasakojimą tęsė Hugh.

Aktorius teigė manantis, kad „tokiai sėkmingai moteriai reikia stipraus vyro, kuris liktų su ja, nebūtų pavydus ir panašiai“, tačiau taip pat buvo įsitikinęs, kad „moteris su kita sėkminga moterimi pakels viena kitą“. Tuomet R.Agruma iškart atėjo į galvą kaip kandidatė R.Wilson.

„Pasakiau Rebel: „Tai mergina“. O ji atsakė: „Gerai, tinka“. ir Ramona dėl to jautėsi gerai. Jos kalbėjosi maždaug savaitę, daug kalbėjosi, ir tada Rebel grįžo iš Australijos susitikti su ja. Ji buvo ką tik išvykusi, o po savaitės atskrido atgal susitikti su ja, ir nuo to laiko jos yra kartu“, – apie tai, kaip į porą suvedė drauges, su kuriomis yra pažįstamas ne vienerius metus, pasakojo H.Sheridanas.

Žmonės.lt primena, kad ankstesnis aktorės Rebel Wilson romanas buvo su verslininku Jacobu Buschu. Pora apie savo santykius oficialiai paskelbė instagrame 2020 m. lapkritį, tačiau 2021-ųjų vasario mėnesį patvirtino, kad jau išsiskyrė.

Skaitykite daugiau