RECEPTŲ KONKURSAS „Aštrus pojūtis“: laimėk prieskonių rinkinius ir viešnagę pajūryje!

Vienas iš populiarių aštrių prieskoniu – čili pipiriukai / Carla, Flickr.com
Vienas iš populiarių aštrių prieskoniu – čili pipiriukai / Carla, Flickr.com
Šaltinis: Ji24.lt
2014-03-17 15:07
AA

Dievinate aštrų maistą? Jūsų namuose yra nesuskaičiuojamas kiekis aitriosios paprikos rūšių prieskonių? Vadinasi, metas išbandyti laimę naujausiame mūsų konkurse „Aštrus pojūtis“, kurį sumanė „Santa Maria“ ir portalas Ji24.lt, ir laimėti nuostabių prizų!

Aitriosios paprikos patiekalams suteikia išraiškingo skonio, be to, padeda mums pajusti kitų šalių virtuvės dvasią. Jau nekalbame apie tai, kad šie prieskoniai idealiai tinka  įvairiausiems patiekalams gardinti: nuo desertų ir saldžių gėrimų iki troškinių ar sultingų kepsnių...

  • Taigi, mielieji, siųskite savo mėgstamiausių aitrių valgių receptus su nuotraukomis iki balandžio 3 d.  elektroniniu paštu [email protected].
     
  • Visi receptai bus skelbiami portale Ji24.lt.
  • Balandžio 4 d. portale Ji24.lt skelbsime balsavimą. Na, o balandžio 7 d. išsiaiškinsime, kurie trys receptai tapo nugalėtojais!

  • Apdovanosime TRIS receptų autorius: 2 laimėtojus išrinksite jūs, skaitytojai, savo balsais, o trečiąjį – portalo Ji24.lt redakcijos sudaryta speciali komisija. Visiems trims laimėtojams atiteks po „Santa Maria“ aitriųjų paprikų prieskonių rinkinį (6 vnt.).
     
  • Na, o skaitytojas, kuri atsiųs konkursui daugiausia receptų, bus apdovanotas romantiška nakvyne su pusryčiais dviem viešbutyje „Memel Hotel“ Klaipėdoje! Prizu reikės pasinaudoti iki š. m. gegužės 1 d.
Aitriųjų paprikų prieskonių rinkiniai