Reperis Lucid Kidd Vilniuje pristatė albumą „Falling To Grace“: „Visi esame kaliniai“

Lucid Kidd albumo pristatymo koncertas / Deivido Kryževičiaus nuotr.
Lucid Kidd albumo pristatymo koncertas / Deivido Kryževičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-01 17:23
AA

Praėjusį savaitgalį Vilniuje jaunasis repo talentas Lucid Kidd klausytojams pristatė savo išskirtinį melodic-rap/urban stilių bei neseniai išleistą albumą „Falling To Grace“. Koncerte, pavadintame „Captive“ (liet. kalinys), kartu su Lucid Kidd taip pat pasirodė ir kylantis reperis Orpheta.

„Mes visi esame įkalinti visuomenės ir žmonių normų, kurios mums trukdo išsireikšti kaip individams“, – prieš pasirodymą sakė Lucid Kidd. „Visi esam kaliniai, tačiau ne visada tai suvokiam. Koncertas su mažai kam girdėta unikalia muzika gal padės mums iš to išsilaisvinti“.

Pasirodyme „Captive“ klausytojai ne tik mėgavosi užburiančiomis melodijomis, bet ir atsidavė energingiems repo ritmams. Koncerte skambėjo dainos iš naujo Lucid Kidd albumo „Falling To Grace“, taip pat naujieji reperio Orpheta singlai bei atlikėjų kartu sukurti kūriniai – tarp jų ir neseniai išleistas singlas „Thirlls“.

Lucid Kidd, skirdamas didelį dėmesį JAV muzikos rinkai, šiandien gali džiaugtis sunkaus darbo vaisiais. Visai neseniai atlikėjo singlas „Smooth Sailing“ buvo pristatytas oficialioje „Grammy Awards“ interneto svetainėje. Kūrinys „Today and Tomorrow“ atsidūrė trečioje „Spotify“ grojaraščio „Tear Drop Playlist“ vietoje, o singlas „Nothing Back“ užkopė į pirmąją muzikos platformos „Billboard“ grojaraščio „Top Thriller Global“ vietą.

Klausykite:

Fotogalerija:

Lucid Kidd albumo pristatymo koncertas (15 nuotr.)
+9