Rihanna – jauniausia JAV milijardierė moteris: nušluostė nosį Kylie Jenner

Rihanna ir Kylie Jenner / Vidapress nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Neseniai mama tapusi 34-erių superžvaigždė Rihanna tapo jauniausia JAV milijardierė moteris. 2022 m. „Forbes“ sudarytame JAV moterų milijardierių sąraše ji atsidūrė pirmoje vietoje, „išstūmusi“ Kylie Jenner, kuriai šis titulas priklausė nuo 2019 m.

Pagal „Forbes“ sudarytą 2022 m. sąrašą Rihanna, sukaupusi 1,4 mlrd. dolerių grynąją vertę, dabar yra jauniausia JAV milijardierė.

Anot „Forbes“, Rihanna – viena iš „Fenty Beauty“ savininkių ir 30 proc. jos apatinio trikotažo linijos „Savage x Fenty“ akcijų savininkė. Taip pat ji yra pirmoji savo gimtojo Barbadoso milijardierė.

Prieš trejus metus leidinys „Forbes“ šį titulą suteikė Kylie Jenner, kurios dabartinė grynoji turto vertė siekia 600 mln. dolerių.

Rihanna / Vida Press nuotr.

Tačiau tai nereiškia, kad Kylie turtas nėra toks pat įspūdingas. Kaip rašo „Forbes“, 24 metų Kardashianų žvaigždė vis dar yra viena iš jauniausių turtingiausių Amerikos moterų sąrašo, į kurį taip pat patenka Taylor Swift ir „Bumble“ įkūrėja Whitney Wolfe Herd. Šis reitingas žymi, kad K.Jenner sąraše yra jau penktus metus iš eilės.

2019 m. kovą Kylie pelnė jauniausios milijardierės titulą po to, kai su grožio prekių parduotuve „Ulta“ pasirašė platinimo sutartį dėl „Kylie Cosmetics“ produktų, kuriuos tuo metu buvo galima įsigyti tik internetu arba naujai iškylančiose parduotuvėse. Tuo metu „Forbes“ rašė, kad šis strateginis žingsnis padėjo padidinti „Kylie Cosmetics“ pelno vertę iki „mažiausiai“ 900 mln. dolerių.

Kylie Jenner / Scanpix nuotr.

Tiesa, 2020 m. gegužę „Forbes“ paskelbė straipsnį, kuriame teigė, kad jų darbuotojai „perskaičiavo Kylie grynąją turto vertę ir padarė išvadą, kad ji nėra milijardierė“, o „realistiškiau apskaičiavus jos asmeninį turtą, jis siekia šiek tiek mažiau nei 900 mln. dolerių“.

Vis dėlto Kylie nesijaudino dėl to, kad jos titulas buvo panaikintas, ir sakė: „Šiuo metu galiu išvardyti 100 svarbesnių dalykų nei tai, kiek turiu pinigų. Turiu gražią dukrą, sėkmingą verslą ir man puikiai sekasi.“

Primename, kad Rihanna ir A$AP Rocky gegužės 13-ąją Los Andžele susilaukė pirmagimio. Porai gimė sūnus.

Fotogalerija:

Rihanna (21 nuotr.)
+15

Skaitykite daugiau