Rihanna pirmąkart parodė savo ir A$AP Rocky vaiką: prieš pusmetį gimęs sūnus – vaizdo įraše

Rihanna ir A$AP Rocky / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rihanna ir A$AP Rocky pagaliau parodė savo sūnų sekėjams. Pora pasidalijo jaukiu vaizdo įrašu, kuriame iš arti matomas jų berniukas. Tiesa, jo vardas vis dar nežinomas.

Muzikos ikona Rihanna šeštadienį „TikTok“ paskyroje pirmą kartą oficialiai parodė savo sūnų, kurio 2022 m. gegužę susilaukė su vaikinu A$AP Rocky.

Saldžiame vaizdo įraše matyti, kaip poros sūnus niūniuoja ir šypsosi mamai, kuri girdima fone jį įrašinėjant.

„Tu bandai paimti mamos telefoną?“ – Rihanna klausia savo mažylio.

Vėliau klipe Rihannos ir A$AP Rocky sūnus, kurio vardo pora kol kas nepasakė, saldžiai žiovauja žiūrėdamas pro automobilio langą.

„Įsilaužta“, – parašė Rihanna po vaizdo įrašu, kuris buvo pirmasis jos įrašas socialinės medijos platformoje.

Primename, kad dainininkei ir jos širdies draugui, reperiui A$AP Rocky liepos 13-ąją Los Andžele gimė berniukas.

Džiugią žinią – pirmagimio laukimą – pora pranešė fotosesija Harleme, kurioje Rihanna išdidžiai demonstravo savo pilvuką. Nuo tada, kai žinoma moteris viešai atskleidė naujieną apie nėštumą, ji dėvėjo nėščiosios figūrą ypatingai išryškinančius drabužius.

Atlikėja atskleidė, kad nėštumas buvo neplanuotas, tačiau sužinojusi, kad laukiasi, ji kaipmat apsidžiaugė ir pernelyg nedramatizavo, kad teks kiek pristabdyti savo veiklas ir atsidėti motinystei.

Pora apie savo jausmus viešai prabilo 2020 metų lapkritį. Tačiau kalbos, kad A$AP Rocky kartu su Rihanna – daugiau nei draugai, pradėjo sklisti dar 2013 metais, kai reperis kartu su dainininke leidosi į jos pasaulinį koncertinį turą „Diamond World Tour“.

Skaitykite daugiau