Ruošdamasis šokių projektui V.Baumila susidūrė su iššūkiais: „Teko repetuoti vienam“

Monikos Dirsytės performansas „Kamuolys“ /Asmeninio albumo ir Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Monikos Dirsytės performansas „Kamuolys“ /Asmeninio albumo ir Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-02 19:40
AA

Atlikėjas Vaidas Baumila (33) rudenį pasitiko šokio žingsneliu – kartu su savo srities profesionale Ieva Brigita Riepšaite atlikėjas ruošiasi projektui „Šok su žvaigžde“.

Vaidas Baumila pasakoja, kad sulaukus organizatorių pakvietimo dalyvauti šokių projekte, jis sutiko ne iškart ir ilgai apie tai galvojo.

„Žinojau, kiek daug laiko ir pastangų reikalauja tokie projektai. Ypatingai, kai nesi šokėjas. Nors man patinka judėti, visgi, tai ne mano „arkliukas“, o kadangi esu perfekcionistas – nesinorėjo dalyvauti tik tam, kad dalyvauti“, – portalui Žmonės.lt komentavo atlikėjas, kuris tik po mėnesį laiko trukusių įkalbinėjimų sutiko dalyvauti projekte.

Vaidotas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė

Tiesa, šokio menas V.Baumilai nėra svetimas – mokykloje jis lankė tautinius šokius, taip pat teko prisiliesti prie baleto bei moderniojo džiazo stiliaus. Nors palyginus su sportinių šokių profesionalės Ievos Brigitos Riepšaitės patirtimi Vaidui dar tenka pasitempti, pasak jo, Ieva ir jos pozityvumas yra pati geriausia paskata tobulėti.

 

„Kartu su Ieva esame puiki komanda – tarpusavyje jaučiame labai gerą vibe'ą. Ieva yra be galo pozityvus žmogus, šiuo jausmu ji užburia visą atmosferą. Kartais, kai kas nors nepavyksta, man pačiam norisi nusikeikti, viską mesti ir išeiti, tuo tarpu Ieva į viską reaguoja labai ramiai ir tuo pačiu savo geromis emocijomis nuramina mane“.

Vaidas Baumila / Asmeninio albumo nuotrauka

Vis dėlto porai teko susidurti su netikėtais iššūkiais – likus vos kelioms savaitėms iki projekto finišo tiesiosios, Ieva dešimčiai dienų izoliavosi namuose, kadangi turėjo artimą kontaktą su COVID-19 užsikrėtusiu žmogumi.

„Atlikus testą, paaiškėjo, kad Ieva neužsikrėtė, tačiau pagal įstatymus ji privalėjo 10 dienų praleisti saviizoliacijoje. Kadangi negalėjome sustabdyti repeticijų, teko repetuoti vienam“, – atskleidžia Vaidas.

Nors šokių partneriai ir prarado dalį repeticijų, atlikėjas tiki, kad tai tikrai nenulems jų rezultatų šokių projekte: „Ieva yra tvirtas užnugaris, todėl tikiu, kad mums viskas bus gerai“.

„Linkiu, kad mums pavyktų įsisukti į smagų šou sūkurį, o savo partnerei palinkėčiau mane iškęsti visą projektą ir kartu sušokti visus dešimt šokių“, – priduria Vaidas Baumila.
Vaidas Baumila (16 nuotr.)
+10