Rusiją palaikantis F.Kirkorovas neįleistas į Moldovą: liepta apsigręžti

Filipas Kirkorovas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Filipas Kirkorovas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-29 12:17
AA

Rusijos terorą prieš Ukrainą palaikančiui rusų atlikėjui Filipui Kirkorovui – nemalonumai Moldovoje. Į šalies teritoriją atvykusiam dainininkui liepta apsigręžti. Jį pasitikę pasieniečiai Filipui paaiškino, kad jis „neatitinka užsienio piliečių patekimo į šalį sąlygų“.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį žymusis rusų atlikėjas Filipas Kirkorovas privačiu reisu atskrido į Moldovos miestą Kišiniovą lėktuvu iš Stambulo.

Prieš atvykdamas į Moldovą jis lankėsi Rusijos okupuotoje Ukrainos dalyje, dalyvavo pokalbiuose su rusų kariais, juos vadino „didvyriais“ ir rengė ten koncertus.

Atvykęs į Moldovos oro uostą, Filipas nukeliavo į pasienio kontrolės posto VIP svečių salą. Čia jam pasieniečiai pranešė, kad visgi į Moldovos teritoriją įžengti jis negalės, nes jis neatitinka užsienio piliečių patekimo į šalį sąlygų“.

Filipas Kirkorovas / Scanpix nuotr.

„Vadovaudamasi nustatytais protokolais, Moldovos pasienio policija nustatė, kad Filipas Kirkorovas nesilaikė valstybės sienos kirtimo sąlygų“, – rašoma Moldovos policijos išplatintame pareiškime.

Moldovos policija „Interfaks“ nurodo, jog F.Kirkorovas minimas baudžiamojoje byloje prieš vieną iš vietos politikių. Jam pateikti įtarimai dėl neteisėto partijos „Šor“ finansavimo.

Primename, kad F.Kirkorovui dėl jo dalyvavimo Kremliaus politikoje ir pritarimo Rusijos agresijai Ukrainoje draudžiama atvykti ir į Lietuvą.

F.Kirkorovas didžiuodamasis Rusijos valdžia nuolatos lankosi ir koncertuoja Rusijos neteisėtai aneksuotame Krymo pusiasalyje. Taip jis siekia sąmoningai neigti Ukrainos teritorinį integralumą ir suverenitetą.