Rūta Gajauskaitė pagimdė dukrą: jau išrinko mergaitei vardą, dėkoja Jonavos medikams

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė su vyru Tomu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusių metų rugpjūtį ištekėjusi papuošalų kūrėja, renginių vedėja Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė (34) sulaukė šeimos pagausėjimo – pagimdė dukrą, kuriai jau išrinko ir vardą.

Vienuolikmetį sūnų Vytautą auginančios R.Gajauskaitės-Zadarnauskienės šeimoje šiuo metu džiaugsmas liejasi per kraštus – jis su vyru Tomu susilaukė dukros.

Žinią apie šeimos pagausėjimą Žmonės.lt patvirtino pati Rūta. Mergaitė gimė sausio 29 dieną, Jonavos ligoninėje, būdama 4304 g svorio ir 56 cm ūgio.

Vis dar ligoninėje su naujagime esanti laiminga mama negailėjo gražių žodžių Jonavos medikams, padėjusiems mergaitei išvysti šį pasaulį ir apgaubusiems dėmesiu bei rūpesčiu.

„Dabar tikrai suprantu, kodėl moterys net iš Kauno čia vyksta gimdyti! Nuostabus personalas, mus abi labai prižiūri, tad jau jaučiuosi labai gerai“, – komplimentų gydytojams negailėjo Rūta.

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Pora vardą dukrai išrinko dar kurį laiką prieš jai gimstant, tiesa, Žmonės.lt Rūta paatviravo, kad dėl vardo būta diskusijų – iš pradžių mergaitę ketino pavadinti Gryte, tačiau vėliau visgi nuspręsta jai suteikti Ugnės vardą, kuriam sutuoktinis simpatizavo vos tik sužinojęs, kad gims dukra.

„Vyrui šiuo atveju pasisekė, nes pradžioje burbėjau dėl Ugnytės, kadangi ir pusseserę turiu tokiu vardu, tai galvojau gal lai bus kitoks. Bet kai atkrito Grytutė, sutarėme, kad tegul bus Ugnytė“, – šypteli Rūta.

Tiek Tomas, tiek Rūta iš ankstesnių santykių turi po sūnų, tad žinia, kad šįkart pasaulį išvys mergaitė, porai buvo ypatingai didelis džiaugsmas.

Rūta juokėsi, kad vyro tėvai turi šešis anūkus, jos pačios giminėje taip pat dominuoja berniukai, tad mažylės visi laukė su dideliu nekantrumu.

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė su vyru Tomu / Asmeninio albumo nuotr.

Po skyrybų liko be mylimos veiklos

Žmonės.lt primena, kad būdama santuokoje su dainininku Arvydu Vilčinsku, Rūta buvo save atradusi kaip renginių vedėją, tačiau nesusiklosčius santykiams aplinkybės lėmė ir šios mylimos veiklos pokyčius.

„Labai tą sritį mylėjau, na, tikrai labai. Bet, deja, po skyrybų su Arvydu neturėjau tiek pajamų, kad galėčiau užtikrinti kokybišką šios paslaugos suteikimą. Juk neužtenka tik mokėti gerai vesti renginius – tam reikia aparatūros, vairuotojo pažymėjimo, nes tekdavo nuolat važinėti po skirtingus miestus. O paskui ir nėštumas... Iš tiesų, susidėjo daug kliūčių, kurios lėmė, kad šią mylimą veiklą kol kas teko pastumti į šoną“, – Žmonės.lt praėjusių metų pabaigoje prisipažino pardavimų srityje dirbanti bei papuošalų gamyba užsiimanti Rūta.

Moteris pasakojo, kad žmonės vasarą jai rašė besidomėdami dėl galimybių pasikviesti Rūtą kaip renginio vedėją į šventę, tačiau dėl minėtų aplinkybių ji teigia to atsisakiusi.

„Iš tiesų malonu, kad žmonės sugrįžta, atsimena mane, prašo vesti jau kitas jų šventes. Vadinasi, tikrai nebuvau bloga vedėja. Galvojau, kad pamirš ir tiek. Na, bet tikiuosi, kad paauginusi dukrytę galėsiu atnaujinti šią veiklą...“ – vylėsi R.Gajauskaitė-Zadarnauskienė.

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė džiaugiasi šeimynine laime (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau