Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė 15 metų jaunesniam vyrui nori pagimdyti tris vaikus

Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė  ir Marius Dauda
Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė ir Marius Dauda
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-25 15:04
AA

Žurnalistė, dainininkė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė šalia penkiolika metų jaunesnio Mariaus Daudos jaučiasi užtikrintai. Pora ką tik atšventė savo pirmąsias vestuvių metines.

Televizijoje dirbanti Rūta su Mariumi susipažino vos prieš dvejus metus, kai Rūta prie savo namo laiptinės pamatė žavų vaikiną, neseniai tapusį jos kaimynu. Atsiradusi simpatija į draugystę peraugo tik po gero pusmečio, kai žurnalistė išsiskyrė su dukros tėvu Alvydu. Trylika metų trukę jos santykiai su dukros tėvu buvo itin sudėtingi.

„Marius nėra mano skyrybų su dukros tėvu priežastis, – šį pirmadienio vakarą 20.30 LNK gyvenimo būdo laidoje “Nuo… iki…” prisipažins Rūta. – Jau seniai planavau sukti skirtingais keliais, tik niekaip nesugebėjau žengti lemtingo žingsnio. Aš, kaip ir daugelis mamų, Lietuvoje nenorėjau skirtis vien dėl vaiko”.

Iki šiol Rūta santuoką laikė didžiausia kvailyste ir niekada nenorėjo ištekėti. Tačiau lygiai prieš metus 42-ejų Rūta ir penkiolika metų jaunesnis Marius susituokė vos po pusės metų draugystės.

„Kai Marius man pasipiršo, nuskubėjome į Santuokų rūmus jau kitą dieną. Deja, pagal įstatymus turėjome dar mėnesį palaukti”, – sako Rūta.

Po santuokos pora prisipažįsta visą laiką leidžiantys kartu. Spintas iki šiol montavęs Marius metė savo darbą ir dabar televizijoje dirba Rūtos asistentu.

„Kitos poros kartu dirbdamos pavargsta vienas nuo kito ir susipyksta, o mes esame puiki komanda”, – sako Rūta.

Nors aplinkiniai dėl didelio amžiaus skirtumo kartais skeptiškai vertina jų porą, Rūta prisipažįsta su jaunesniu vyru esanti kaip niekada laiminga, nors piktų komentarų ne visada pasiseka išvengti.

Pora neslepia – artimiausiuose jų planuose – vaikai. Rūta svajoja apie tris atžalas, Marius taip pat prisipažįsta jau seniai subrendęs tėvystei.

„Ar aš ne per jaunas vaikams? Baikit juokus, žinote kaip seniai noriu vaikų? Tik nebuvo su kuo jų turėti”, – prisipažins Marius.