Rūta Mazurevičiūtė „Žvaigždžių duetuose“ dainuos su Ištvanu Kvik: „Ugnies tarp mūsų tikrai yra“

Ištvanas Kvik ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / „Žvaigždžių duetų“ ir asmeninio albumo nuotr.
Ištvanas Kvik ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / „Žvaigždžių duetų“ ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-27 09:27
AA

„Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir romų ansamblio „Sare Roma“ lyderis Ištvanas Kvikas – tokia netikėta pora jungiasi prie LNK muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“, kuris į ekranus grįžtą jau šį lapkritį. Nors įsibėgėjus repeticijoms abu sutaria puikiai, tačiau Ištvanas neslepia, kad jų pažintis nebuvo visiškai sklandi.

„Tikiuosi, kad žmona nesupyks už tokius žodžius, bet kai atėjau į pirmą mūsų pasimatymą su Rūta, man buvo užduotis ne iš lengvųjų. Juk čia ne šiaip pasimatymas, čia – su „Mis Lietuva“! Bet aš save raminau, kad jau turiu tos patirties su moterimis, – šyptelėjo Ištvanas. – O kai ją pirmą kartą pamačiau, pagalvojau, kad Rūta tarsi nužengusi iš mano dainos – juk ji tikra gražuolė geltonkasė, karalaitė – lietuvaitė“.

Tačiau čia gera nuotaika ėmė bliūkšti. „Ji man sako: Ištvanai, žiūrėjau tavo vieną dainą, bet man buvo nuobodu. Galvoju – va va, prasideda... – nutęsė Ištvanas. – Po pirmo susitikimo man pasirodė, kad ji dar dvejoja, tačiau aš jau buvau tikras – aš labai norėjau dainuoti su ja. Tada net skambinau prodiuseriams paklausinėti, ką jį kalba apie mane“.

Ištvanas Kvik / „Žvaigždžių duetų“ nuotr.

„Pasirodo, prieš susitikimą ji galvojo, kad aš pasirodysiu kaip koks pasipūtęs princas“, – nusijuokė Ištvanas. Tačiau priėmusi sprendimą dalyvauti R.E.Mazurevičiūtė nebesigailėjo. „Negaliu meluoti – pasvarstymų buvo. Tačiau Ištvanas yra labai charizmatiškas, labai išvaizdus, jo tokios ryškios akys“, – komplimentus partneriui žarstė tituluota gražuolė. „Be to, jis puikus mokytojas ir yra labai sceniškas“, – pridūrė ji.

„Išmokti dainuoti buvo mano svajonė. Esu baigusi muzikos mokyklą, dešimt metų grojau kanklėmis, mokykloje lankiau chorą, tačiau duete ar solo niekada nesu dainavusi. Aišku, labai neramina tai, kad pirmą kartą dainuojant gali drebėti balsas, kad galiu nepataikyti, pridaryti klaidų“, – neslėpė mergina.

„Visi mano, kad jei jau graži – o dar jei ir tituluota – tai tikrai nebus niekam gabi. Ką jau kalbėti apie dainavimą. Bet Rūta tikrai dainuoja. Aišku, ji labai jaudinasi, bet tas jaudulys kasdien vis mažėja. O kai ji tokio nepaprasto grožio... Ir dar su charizma. Ugnies tarp mūsų tikrai yra“, – intrigavo Ištvanas.

Nors pernai projektą laimėjo taip pat romų kilmės atlikėjas Radži Aleksandrovičius, dainavęs su Donata Gutauskiene-Laisva, Ištvanas nebijo būti lyginamas su Radžiu.

„Ta pergalė buvo tikrai pelnyta. Bet aš niekada neinu laimėti – aš einu kovoti. O ką turiu iškovoti? Ne pinigus, ne prizus... aš einu kovoti už savo jausmus. Jei aš atnešiau žmonėms šypseną – man tai yra laimė“, – patikino atlikėjas.

Žmonės.lt primena, kad „Žvaigždžių duetuose“ taip pat dalyvaus Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas, Agnė Grudytė ir Jurgis Brūzga, Asta Baukutė ir Ruslanas Kirilkinas, Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas.