Natalija Bunkė „Žvaigždžių duetuose“ dainuos su aktoriumi Martynu Vaidotu

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / „Žvaigždžių duetų“ nuotr.
Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / „Žvaigždžių duetų“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-24 11:02
AA

Paaiškėjus, kad muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ dalyvaus Natalija Bunkė, pati atlikėja ilgą laiką kruopščiai slėpė, kas bus jos partneris. Pagaliau yla išlindo iš maišo – šį sezoną N.Bunkė dainuos su žaviuoju aktoriumi Martynu Vaidotu, kuris iki šiol ilgalaikių televizinių projektų ir popscenos vengė.

„Šįkart sutikau iš karto. Jei jau eiti į popsceną, tai tik su jos simboliu, ar ne?“ – neslėpė M.Vaidotas.

„Su Natalija visada įdomu. Taip, mes abu labai skirtingi – ji yra popscenos karalienė, o man labiau patinka svingas ar dar kitokio žanro muzika. Todėl būna visko: aš gal ją tempiu labiau į meninę pusę, o jai norisi, kad dainos būtų labiau atpažįstamos. Todėl nemažai diskutuojam ir taip ieškome to aukso vidurio“, – pasiruošimo užkulisius atskleidė būsimasis „Žvaigždžių duetų“ dalyvis.

Niekam ne paslaptis, kad N.Bunkė – ypač ryški asmenybė, su kuria sutarti pavyksta tikrai ne kiekvienam vyrui. Vis dėlto M. Vaidotas nesijaudina dėl to, kad atlikėja jį užgoš ar perims absoliučią dueto repertuaro kontrolę. „Ji ir iš manęs pasisemia idėjų, kurių, kaip suprantu, iki šiol neturėjo. Mano idėjos kitokios, ir jai tas patinka. Projekte pamėginsime sujungti jos popscenos išmanymą ir mano meninį priėjimą prie pasirodymų“, – intrigavo aktorius.

Natalija Bunkė / Saulės Palivonaitės nuotr.

Kokią N.Bunkę jau spėjo pažinti naujasis jos scenos partneris? „Natalija – talkova pana, – nusijuokė M.Vaidotas. – Ji žino, ką daro, ji žino, ko nori iš savo gyvenimo, ko nori iš projekto. Lygiai kaip ir aš – žinau, ko noriu, žinau, dėl ko čia einu. Abu esame vienodai reiklūs ir mums vienodai aktualu sukurti gerą produktą“.

Staigmenų scenoje žada ir pati N.Bunkė. „Aš noriu būti nepatogi sau. Šįkart, kitaip nei kitais kartais, stengsiuosi būti savimi, ir labai džiaugiuosi, kad į partnerius gavau aktorių, kuris nebijo eksperimentuoti. Nors moterys paprastai nori būti tik gražios, tačiau aš šį kartą nesistengsiu būtinai būti graži – su Martynu tikrai darysime daug ką, kas man yra neįprasta“, – kalbėjo N.Bunkė.

Natalija Bunkė / Saulės Palivonaitės nuotr.

Paklaustas, ar gavęs tokią stiprią partnerę nepasvarsto apie pergalę, M.Vaidotas nedemonstravo daugeliui dalyvių būdingo diplomatiško kuklumo.

„Taip, aišku, svarbiausia yra dalyvauti... bet manau, kad bet kokiu atveju visų tikslas yra nugalėti. O kam eiti, jei nenori laimėti? Tas ir veda į priekį. Man visada norisi pasirodyti kuo įmanoma geriau“, – užtikrintai kalbėjo M.Vaidotas.

Natalija Bunkė „Žvaigždžių duetų“ anonso filmavime (21 nuotr.)
+15