Rūtą Meilutytę į iškilmingą vakarą Valdovų rūmuose atlydėjo brolis Margiris

Rūta Meilutytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rudenišką trečiadienio vakarą Valdovų rūmuose susirinkusiems garbingiems svečiams, valstybės vadovams, garsiems kultūros atstovams, politikams ir verslininkams, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija pristatė naująjį sezoną.

„Tai, kuo didžiuojamės!“ – tokiu šūkiu visuomeninis transliuotojas pasitinka jau 89-uosius savo gyvavimo metus.

Iškilmingos šventės nepraleido ir plaukikė Rūta Meilutytė, kurią atlydėjo brolis Margiris.

Plaukimo čempionė vakarui pasirinko baltą elegantišką palaidinukę ir juodas klasikines kelnes, prie kurių priderino juodus elegantiškus aukštakulnius. Dailus vakarinis makiažas Rūtai suteikė žavesio, o visą ansamblį vainikavo jai būdinga kukli šypsena.

Rūtos brolis vakarui taip pat pasirinko elegantišką aprangą – klasikinį juodos ir mėlynos spalvos kostiumą.

Abu šypsojosi ir ateidami laikėsi už rankų – akivaizdu, kad juodu puikiai sutaria. Ir nors prie aukštakulnių nepratusi R.Meilutytė ant akmenuoto grindinio truputį kluptelėjo, jos brolis iškart jai ištiesė ranką ir abu šypsodamiesi nuėjo žiūrėti iškilmingos vakaro programos.

„Šiandien čia susirinko tiek daug žmonių, kad visi net netelpa, net Valdovų rūmai per maži patapo. Šiandien čia yra ir mūsų auksinė žuvelė Rūta Meilutytė“, – prasidėjus vakarui kalbėjo vedėjas Arūnas Valinskas, kuriam scenoje talkino Andrius Tapinas.

Rūta Meilutytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Susirinkę svečiai po šių žodžių negailėjo plojimų Rūtai, kuri, kaip visada, kukliai šypsojosi.

Iškilmingos šventės nepraleido visas būrys LRT televizijos laidų vedėjų, darbuotojų ir kviestinių svečių, kuriems atvykti ir dailiai pasipuošti nesutrukdė net staiga prapliupęs lietus. Naujasis LRT sezonas – nuo rugsėjo 8 dienos.

Iškilmingas 89-ojo LRT televizijos sezono pristatymas Valdovų rūmuose (131 nuotr.)
+125
Skaitykite daugiau