S.Starkutė atskleidė, ko tikisi 2024 metais: „Man niekada niekas gyvenime nekrito iš dangaus“

Simona Starkutė / Dariaus Kučio ir LNK nuotr.
Simona Starkutė / Dariaus Kučio ir LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-08 14:48
AA

Astrologinėmis prognozėmis galima tikėti, o galima pažvelgti tarsi į žaidimą. Kaip į naujų Drakono metų pranašystes, skirtas jų Zodiako ženklui, reagavo garsūs Lietuvos žmonės? Ar pasirengę priimti jiems žadamus iššūkius? Kuris prisipažįsta praėjusiais metais išsiskyręs net su keliais draugais? O kuris atrado gyvenimo meilę? Ir ko jie tikisi naujais 2024-aisiais metais?

Išgirdęs, kad gimusiems po Avino ženklu atėję 2024-ieji metai prabėgs tarsi lenktynėse, o noras viską pasiekti iš karto gali iškrėsti žiaurų pokštą, be to, laukia pamokos ir išbandymai santykiuose su draugais ir giminaičiais, garsiausias Lietuvos dekoratorius, tarptautinio pripažinimo sulaukęs 39-erių Mantas Petruškevičius tik numoja ranka.

„Nebijau jokių iššūkių todėl, kad aš jų turiu kiekvieną dieną, ir jau esu užsigrūdinęs. Jei mano gyvenimas būtų sėslus, būtų nuobodoka“, – teigia M.Petruškevičius.

Mantas Petruškevičius

Tuo metu Skorpiono ženkle gimę broliai dvyniai krepšininkai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai komentuodami jiems skirtas astrologų prognozes naujiems metams, kaip visada šmaikštauja, ir nevengia vienas kito pašiepti. Broliai Lavrinovičiai prisipažįsta nesantys idealūs sutuoktiniai.

„Stengiamės tobulėti ir kiekvienais metais vis daugiau skirti dėmesio žmonoms...“, – pasakoja broliai.

Broliai Lavrinovičiai su žmonomis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Paklaustas, ar moka ilsėtis tarp gausybės darbų ir projektų, nuomonės formuotojas Naglis Bierancas atvirauja, kad jam, kaip daugumai Mergelių ženklo atstovų, būdingas darbštumas, todėl jis mėgsta dirbti ir yra labai atsakingas, bet nepamiršta ir patinginiauti.

„Išnaudoti laisvą laiką nieko neveikimui moku profesionaliai, nes esu profesionalus sofų gulėtojas, moku labai gerai bimbinėti iš kampo į kampą, ir nesijausti dėl to kaltas“, – teigia N.Bierancas.

Naglis Bierancas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

O štai modelis, „SbyS“ prekės ženklo įkūrėja, 38-erių Simona Starkutė prisipažįsta, kad praėjusiais metais jos geraširdiškumas ir vėl pakišo jai koją. Paklausta, ko tikisi iš atėjusių 2024-ųjų metų prisipažįsta, kad pagal Zodiako ženklą ji – Jautis, tad jai įprasta arti savo vagą.

„Man niekas niekada gyvenime nekrito iš dangaus. Aš niekada nesu laimėjusi loterijoje, todėl naujais metais tikiuosi vienintelio dalyko – daug darbų“, – teigia S.Starkutė.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.